Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Každý týden numeroložka Lenka Lippertová Suchardová vypracovává rozbor následujících dní pro čtenářky Krasna.cz.

NUMEROLOGIE pro tento týden: Pondělí plné překvapení, středa vyžaduje trpělivost

Numerologie
zdroj: Thinkstockphotos Numerologie
aktualizováno 23.04.2018, 10:31 | 23.04.2018, 10:31 | Krásná.cz

Každý týden numeroložka Lenka Lippertová Suchardová vypracovává rozbor následujících dní pro čtenářky Krasna.cz.

23.4.2018
V pondělí budete mít energii na rozdávání, tudíž i vaše výdrž bude větší než kdy jindy. Překvapí vás mnoho událostí, ale s dnešní silou se jich nelekejte a klidně buďte výstřední, spontánní, aktivní, můžete i riskovat. Setkáte se s novými lidmi a situacemi, které vás ponaučí. Lidé, s nimiž se vaše cesta zkříží, mohou převrátit váš život a city naruby a vy se v tu chvíli budete chovat nepředvídatelně. Dnešek je veselý a přeje novým začátkům, zábavě i flirtování.

 

24.4.2018
V úterý z vás začne vyzařovat obrovské charisma, čehož můžete využít ve všech oblastech, abyste dosáhli úspěchu. Dobrých výsledků se též dočkáte v jakékoli kolektivní či sportovní aktivitě. Odpoledne se můžete setkat s člověkem, který pozitivně ovlivní vaše peněžní konto. Všímejte si všech šťastných náhod, které by vám mohly k něčemu pomoci. Každou situaci však zhodnoťte svým zdravým rozumem.

 

25.4.2018
Ve středu se obrňte trpělivostí. Vše bude zatíženo neustálými překážkami, možná zjistíte, že jste v něčem narazili a budete nuceni přehodnotit svůj cíl či taktiku. Nebuďte zbrklí, na všechno budete potřebovat více času, energie, možná i peněz. Dnes raději nic důležitého nezačínejte. Jen pozorujte, kam vaše mysl a kroky směřují a jaké signály vás doprovázejí. Nepodléhejte iluzím a svodům. Zachovejte se chytře, ponechejte si vždy dostatek prostoru na konečné rozhodnutí.

 

26.4.2018
Čtvrtek podporuje řád, disciplínu, dodržování pravidel, což však neznamená, že se tím všichni budou řídit. Pokud na vás budou působit svody a tendence k porušování zvenčí nebo z vaší mysli, raději najděte klidné místo, kde si uvědomíte důsledky jednání. Vypusťte z hlavy katastrofické myšlenky a jděte naproti výjimečným situacím. V opačném případě si způsobíte jen spoustu zbytečných nedorozumění. Opatrně postupujte v majetkových a finančních záležitostech.

 

27.4.2018
Pátek se snaží potěšit ty, kteří včera postupovali poctivě, zodpovědně a seriózně, a to v podobě finančního výdělku nebo vám do cesty postaví člověka, který vám pomůže zrealizovat váš sen. V citech je to dnes horší, protože se hromadí nejistota a probudí se strachy ze zklamání, rozchodů či ztrát. Zaměřte se tedy k večeru na to, abyste s partnerem trávili čas společně a byli oba spokojení. Jestliže s něčím nesouhlasíte, nebojte se diplomaticky říct „NE“.

 

28.4.2018
V sobotu se nudit určitě nebudete, je to den nesmírně houževnatý a někdy až neústupný. Na prvním místě bude stát práce či jakákoliv aktivita. I když vám některé věci či situace nebudou vyhovovat, zvyknete si a setrváte v nich. Zdravotně buďte opatrní na přílišnou konzumaci alkoholu, následného prochladnutí a řešení zánětů močových cesty či nosohltanu. V citech se snažte být upřímní a laskaví, nežádejte více, než sami dáváte.

 

29.4.2018
Neděle podporuje domácí a rodinné aktivity, i když budete muset sami sebe nebo druhé přemlouvat, abyste dokončili načatou práci. Dnešní den je totiž línější, pohodlnější a spíše oddávající se snění, romantice a zamilování se. Tato nálada se velmi rychle rozprostře do éteru a tak všichni se pak můžete chovat vesele, hravě až bláznivě. Do cesty se vám připlete někdo, kdo se k vám bude chovat mile a tím rozvibruje city a zamotá myšlenky.0 hlasů
Vaše hodnocení