Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Každý týden numeroložka Lenka Lippertová Suchardová vypracovává rozbor následujících dní pro čtenářky Krasna.cz.

NUMEROLOGIE pro tento týden: Pondělí plné slz a stresu, od středy bude lépe

Numerologie
zdroj: Thinkstockphotos Numerologie
aktualizováno 30.10.2017, 11:33 | 30.10.2017, 11:33 | Krásná.cz

Každý týden numeroložka Lenka Lippertová Suchardová vypracovává rozbor následujících dní pro čtenářky Krasna.cz.

30.10.2017
Pondělí je velmi citlivé a stresující. Spoustu detailů vás rozhodí, případně se vás to osobně dotkne, můžete se též cítit zmateně z mnoha informací nebo z cizího prostředí a lidí. Ochráníte se tím, když vše budete sledovat jakoby z povzdálí. Tímto zklidníte i žaludek, který pak nebude mít důvod se nepříjemně ozývat, protože ho nezanesete okolními vlivy. Zaměřte se více na zdravotní stav těla a zjistěte, co mu chybí a potřebuje doplnit. Radujte se z maličkostí.

 

31.10.2017
V úterý vás mile zaskočí zpráva či situace, která nastartuje příjemnou změnu a tím se vyřeší spousta dalších věcí samo od sebe. Začnete být více sami sebou a nejspíše konečně odmítnete nadále se něčemu nebo někomu přizpůsobovat. Týká se to především profesionálního uplatnění, kde nastartujete pohotovost, dravost a rozhodnost. Můžete dostat lákavou nabídku, zdravé riskování se dnes vyplatí.

 

1.11.2017
Středa je úžasná, veselá a optimistická. Bude se vám dařit téměř vše, na co sáhnete. Veškeré duševní činnosti budou probíhat v nenuceném a hravém tempu. Vaše vyjadřovací schopnosti budou rázem nadmíru dokonalé, tak tohoto dnešního daru využijte k prospěchu svému nebo druhých. V práci i doma můžete začít spoustu legrace. Smíchem si dnes nejen zlepšíte zdraví, ale také se nabijete na další dny.

 

2.11.2017
I když na vás ve čtvrtek čeká mnoho práce a povinností, přeci jen mysl i oko zasněně zabloudí v obrazech letní dovolené, nádherného počasí plného barev a vůní. Nicméně pracovní židle si vás opět přitáhne zpátky na zem. Zbavte se vnitřního napětí tím, že se někomu svěříte se svými starostmi a problémy. Můžete dojít až k duchovním tématům, možná vás zláká meditace.

 

3.11.2017
Pátek dodává odvahu. Pusťte se do takových aktivit a řešení, které dlouhodobě odkládáte. Myslete také na svou kariéru a udělejte nějaký rozhodný krok vpřed. Vzrůstá touha po nezávislosti a překročit svou dosavadní hranici v chování, myšlení nebo životním cíli. Bude však i mnoho těch, kteří se až příliš nabudí dnešní energií a zákony a pravidla pro ně budou neznámým pojmem.

 

4.11.2017
Sobotu můžete strávit velmi příjemně v pohodlí domova, přátel nebo nákupů. Emoční brána se otevírá k plnému prožívání radosti, lásky, hravosti a nadšení. Ukojte potřeby svého srdíčka, aby neplakalo. Celý den má vliv na silnější působení a vstřebávání léků, vitamínů a živin. Rutinní práce raději odložte na jiný den, nebudou vás bavit a nepůjdou vám od ruky, jak jste zvyklí.

 

5.11.2017
Neděle je na rozdíl od sladké soboty vážnější. Vaše mysl ožije a vy zjistíte, že vám díky rutinnímu životnímu rytmu unikala spousta novot, zážitků a možností. Průrazně pak začnete razit svou novou cestu a zájmy. Fyzicky i psychicky pocítíte značné zlepšení a nabuzení, takže vám vše půjde snadno a lépe. Ve vztazích se nenechávejte omezovat.0 hlasů
Vaše hodnocení