Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »
reklama

Každý týden numeroložka Lenka Lippertová Suchardová vypracovává rozbor následujících dní pro čtenářky Krasna.cz.

NUMEROLOGIE pro tento týden: Pondělí přinese nemalý stres, ve středu přijde ke slovu srdce

Numerologie
zdroj: Thinkstockphotos Numerologie
aktualizováno 06.03.2017, 11:04 | 06.03.2017, 11:04 | Krásná.cz

Každý týden numeroložka Lenka Lippertová Suchardová vypracovává rozbor následujících dní pro čtenářky Krasna.cz.

6.3.2017
Pondělí bude přitahovat stresové události, náhlá a rychlá řešení a nečekané změny důležitých životních pilířů. Berte vážně rady přátel nebo odborníků, vyhnete se tak prožití některých dramat na vlastní kůži. Mohou se na vás obracet lidé, kteří budou procházet určitou životní zkouškou a požádají vás o pomoc nebo alespoň o vyslechnutí. Nostalgický večer vás překvapí vzpomínkami zasahujícími až do dětství.

 

7.3.2017
V úterý k tomu, abychom docílili vnitřní vyrovnanosti a spokojenosti postačí obyčejná komunikace. Zvýší se potřeba promluvit si s člověkem, se kterým si chcete objasnit určité skutečnosti, které dotyčný z vaší strany dosud nevnímal, i když jste naznačovali. Možná budete mít chuť začít malovat, zpívat, tančit. Dělejte vše, co vám přinese radost.

 

8.3.2017
Ve středu se hlásí o slovo srdce a jeho touha po naplnění radosti a citů. Věnujte péči sami sobě, přehodnoťte vlastní pocity, vyzkoušejte nové vůně, jídlo, kosmetiku… Experimentujte a vnímejte, co a nebo kdo vám je příjemný a naopak. Vše, z čeho je vám smutno nebo těžko, byste měli vypustit ze svého života. Najděte, čím se můžete opět zažehnout, abyste byli veselí.

 

9.3.2017
Čtvrtek je mentálně činorodý. Nápadů bude tolik, že je nestihnete všechny zaznamenat. Přichází však také čas na řešení minulosti. Vše nedokončené a nevyřešené se začne zviditelňovat a vám se tím nálada nezlepší, naopak začnete být agresivnější a kritičtější vůči všemu. Uvědomte si to dřív, než vám vaše vlastní destruktivní síla zničí přístroje doma či v kanceláři.

 

10.3.2017
V pátek vás popadne nutkání uklízet a potřeba rychle se něčeho konečně zbavit. Zjistíte, čím vším jste obklopeni, kolika zbytečnými věcmi, lidmi, kteří z vás jen čerpají, myšlenkami, které vás zahlcují. Chopte se iniciativy, nebojte se vše přeorganizovat. Budete-li přeci jen chtít zůstat v dosavadních zaběhlých kolejích, pak vše okolo i vy sami budete příliš těžkopádní a stále vám budou stavěny překážky do cesty.

 

11.3.2017
Sobota nabádá sbalit kufry a odjet kamkoli nabrat síly, poznat něco zajímavého nebo jen prostě utéct od stereotypního chodu. Odjeďte, protože teprve až návratem domů poznáte, co už postrádá smysl a důležitost, i kdyby se jednalo o starý gauč. Možná na své cestě potkáte někoho, na koho už nikdy nezapomenete, protože vám ukáže kroky, směr nebo přímo cíl vašeho života.

 

12.3.2017
V neděli nastává čas na přehodnocování vztahů. Celé tělo je připraveno naplno prožívat lásku, zamilovat se, být nadšené, v euforii. Přichází odvaha učinit zásadní krok, na který jste sbírali odvahu mnoho dní či let. Zbystřete smysly pro vyzařování barev, vůní, nálad z lidí, zvířat, přírody i věcí. Staňte se hravými dětmi. Může být některý z vašich snů zrealizován? Tak proč to neudělat.0 hlasů
Vaše hodnocení