Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Každý týden numeroložka Lenka Lippertová Suchardová vypracovává rozbor následujících dní pro čtenářky Krasna.cz.

NUMEROLOGIE pro tento týden: První jarní den přinese vlnu energie, čeká nás týden plný citů a lásky

Numerologie
zdroj: Thinkstockphotos Numerologie
aktualizováno 19.03.2018, 10:43 | 19.03.2018, 10:43 | Krásná.cz

Každý týden numeroložka Lenka Lippertová Suchardová vypracovává rozbor následujících dní pro čtenářky Krasna.cz.

19.3.2018
V pondělí získáte díky svému vyzařování, ochotné komunikaci či projevům chování náklonnost ostatních. Některé situace však budou představovat výzvu, abyste i v obchodní či kolegiální konverzaci zůstali věrni svým morálním zásadám a nenechali se zatáhnout do podivných machinací. Buďte spíše dobrým příkladem. V partnerství se projevujte něžně a láskyplně, budete za to jistě hodnotně odměněni.

 

20.3.2018
Začíná jaro, které nás naplní maximální dávkou odvahy a bojovné energie za svobodné žití. To vám pomůže chovat se přesvědčivě a sebejistě tam, kde se cítíte ovládáni a nesvobodni. Vymaňte se z vlivu starých zvyklostí, známého okolí, ale především z mínění ostatních. Všechno přeházejte a začněte vyhrávat svou vlastní bitvu. Jakékoli aktuální nepříjemnosti postupně vymizí.

 

21.3.2018
Ve středu budete spíše zasnění a v romantickém rozpoložení. Hlavou poběží mnoho představ, jaké by to bylo kdybyste měli to či ono a nebo kdybyste byli na nějakém úžasném místě a navíc se svou vyvolenou bytostí. Protože se během dne budete více vznášet než dotýkat země, jakýkoliv pohyb a činnosti s nářadím (i kdyby to byla sešívačka nebo vařečka) mějte vědomě pod kontrolou.

 

22.3.2018
Čtvrtek je na rozdíl od včerejška praktický, navíc harmonický a oddaný ve vztazích. Pokud chcete dosáhnout úspěchu a konečného bodu, pak bez pečlivého promýšlení a plánování to nepůjde. Do všech kroků detailně zapracujte všechny podmínky, které máte k dispozici. Nelze jen něco vytrhnout, to by se vám vše sesypalo jako domeček z karet. Jasnou a klidnou mysl podporujte hlubokým dýcháním, při nedostatku kyslíku byste byli roztěkaní, nerozhodní nebo přecitlivělí.

 

23.3.2018
Pátek je den silný a velmi průbojný. Každý si bude chtít obhospodařovat svůj vlastní píseček. Myšlení i chování vaše i druhých bude najednou odlišné. Proto může docházet k určitému napětí, hádkám či odcizení. Odpoledne už potřebujete být co nejdříve mimo povinnosti a vůbec nejlíp uděláte, když odjedete někam, kde se můžete pořádně roztáhnout, nadechnout se nebo zařvat.

 

24.3.2018
V sobotu budete mít potřebu projevit více citů, současný vztah prohloubit nebo se seznámit a navázat přátelství s novými lidmi. Doma v obýváku to však nezažijete. Překonejte únavu či lenost a vydejte se na procházku, výlet, za kulturou, sportem, co vás napadne. Možná na své cestě potkáte někoho, na koho už nikdy nezapomenete, protože vám ukáže kroky, směr nebo přímo cíl vašeho života.

 

25.3.2018
Abychom v neděli docílili vnitřní vyrovnanosti a spokojenosti, postačí obyčejná komunikace. Zvýší se potřeba promluvit si s člověkem, se kterým si chcete objasnit určité skutečnosti, které dotyčný z vaší strany dosud nevnímal, i když jste naznačovali. Nechejte něco odejít, i když to bolí. Možná budete mít chuť začít malovat, zpívat, tančit. Dělejte vše, co vám přinese radost z vyjádření vaši pocitů a momentálního prožívání.0 hlasů
Vaše hodnocení