Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Každý týden numeroložka Lenka Lippertová Suchardová vypracovává rozbor následujících dní pro čtenářky Krasna.cz.

NUMEROLOGIE pro tento týden: První prázdninový týden ve znamení dobrodružství, bohatství i osudových kroků

Numerologie
zdroj: Thinkstockphotos Numerologie
aktualizováno 03.07.2017, 09:56 | 03.07.2017, 09:56 | Krásná.cz

Každý týden numeroložka Lenka Lippertová Suchardová vypracovává rozbor následujících dní pro čtenářky Krasna.cz.

3.7.2017
Trávíte-li pondělí na dovolené nebo na cestách, pak je to nejideálnější čas. Abyste se neunudili, zvolte velmi aktivní a bohatý program. Energie a nadšení vzrůstá, vše vás bude zajímat, stále budete v pohybu. Najděte si v blízkosti vašeho pobytu kulturní vyžití, návštěvu zajímavých míst, muzeí, hradů a zámků. Příjemně vás povzbudí, naladí a inspiruje poslech klasické hudby.

 

4.7.2017
Budete-li se cítit v úterý unaveni, pak je to tím, že potřebujete zažít dobrodružství nebo změnu v životním zaběhlém rytmu. Popřemýšlejte, co byste mohli udělat jinak než obvykle. Zaměřte se na sebe, jak žijete a co vás obklopuje. K lepšímu soustředění vám pomůže chůze, pohyb nebo fyzická práce. Vymyslíte pak plán, jak a čím vylepšit sebe, pracovní i domácí prostředí.

 

5.7.2017
Ve středu máte šanci prožít úžasné dobrodružství a poznat nové věci. Některé události sice nepůjdou podle plánu, ale o to více zažijete vzrušení i legrace. Je možné, že vaše srdce nečekaně vzplane, avšak vzhledem k dnešním číslům nebude mít tato láska dlouhého trvání. Za volantem, ve sportovních výkonech, v pracovních aktivitách ani v lásce neriskujte, nepříjemnosti číhají za každým rohem.

 

6.7.2017
Čtvrtek nepřeje lenošení a mračení se. Naplánujte sobě i rodině různorodé aktivity spojené se zábavou, radostí, smíchem i dobrodružstvím – jeďte na poznávací výlet, ochutnejte nový druh sportovního vyžití nebo bláznivě nakupujte suvenýry či oblečení. Relaxujte pohybem, ale i duševní činností. Na letním kurzu vám půjde učení snadno a nebo zapojte mozek luštěním křížovek či hlavolamů.

 

7.7.2017
V pátek můžete přijít k nějakému bohatství, i když to nemusí být v podobě materiální či finanční. Možná se setkáte s někým, kdo obohatí váš život nebo po dočtení knížky přehodnotíme dosavadní žebříček a nebo se dočkáte toužebného otěhotnění. Dopoledne na chvíli zpomalte, lehněte si a brouzdejte ve své hlavě a myšlenkách. Nic nekombinujte, nekomplikujte, jen plujte a pozorujte.

 

8.7.2017
Sobotu byste měli střídavě trávit aktivitou a vzápětí proložit poklidnějším tempem. Zaměřte se také více na duchovní sféru života – můžete studovat, psát, zajímat se o okultismus. Tato aktivita vás může nasměrovat díky pochopení mnoha souvislostí k vašemu vlastnímu osudu. Nezapomínejte vnímat potřeby svého těla, fyzické i psychické - pohyb nebo odpočinek, jídlo či pití, samota a nebo lidé…

 

9.7.2017
V neděli přichází čas uvědomit si, co všechno jste se během života již naučili, co dobře ovládáte a jaké máte zkušenosti. Zamyslete se nad tím, zda vše, co umíte, prakticky používáte a nebo pomáháte v učení ostatním. Budete-li si tyto vědomosti nechávat jen pro sebe, pak nemají vůbec žádný význam, nejsou-li použity k něčemu konkrétnímu. Možná byste mohli napsat článek, knihu nebo alespoň deník.0 hlasů
Vaše hodnocení