Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Každý týden numeroložka Lenka Lippertová Suchardová vypracovává rozbor následujících dní pro čtenářky Krasna.cz.

NUMEROLOGIE pro tento týden: Šok přinese hned začátek týdne! Dojde i na trable ve vztazích

Numerologie
zdroj: Thinkstockphotos Numerologie
aktualizováno 10.07.2017, 10:27 | 10.07.2017, 10:27 | Krásná.cz

Každý týden numeroložka Lenka Lippertová Suchardová vypracovává rozbor následujících dní pro čtenářky Krasna.cz.

10.7.2017
V pondělí buďte přístupní podnětům zvenčí, přijímejte tyto myšlenky a nápady, pak si je plasticky vykreslete a dodejte jim pevný tvar. Rozpoznejte důležité signály i úrodné pole, které se před vámi rozprostírá, kde může vzniknout něco nového, co vás vytrhne z běžné rutiny. Ukažte, že máte silnou vůli a do této věci hodláte vložit veškerou vitalitu. V partnerském životě uvítáte různé změny.

 

11.7.2017
V úterý budete stále překvapováni nečekanými událostmi. Při jejich řešení se nebojte aktivity, rizika, bojovnosti, spontánnosti a výstřednosti. Setkáte se s novými lidmi a situacemi, které vás ponaučí. Lidé, s nimiž se vaše cesta zkříží, mohou převrátit váš život a city naruby a vy se v tu chvíli budete chovat nepředvídatelně. Dnešek je veselý a přeje novým začátkům, zábavě i flirtování.

 

12.7.2017
Ve středu buďte zábavní a nadšení, nebojte se odlišovat se od „normálu“, objevujte co vás zajímá. Zúčastněte se zajímavých setkání, jděte do kina, na koncert… Pokud se vám dnes budou hromadit problémy, napište si je na papír, nechejte dva dny uležet, poté si to přečtěte a snadněji je všechny vyřešíte. Zbavte se všech pochybností, předsudků a deprimujících vztahů.

 

13.7.2017
Ve čtvrtek můžete srdečně a bez zábran komunikovat s kýmkoli, protože díky tomu nakonec poznáte lépe sami sebe. Udělá vám radost, když někomu nebo něčemu pomůžete, budete prospěšní. Zbytečně nespěchejte, neriskujte a nepřeceňujte své síly. Spíše sledujte situace, vyčkávejte na správný čas a vhodnou příležitost. Pokud se potřebujete vyplakat, vyhledejte opravdového přítele nebo přítelkyni.

 

14.7.2017
V pátek dejte najevo pochopení, toleranci, ochotu ustoupit. Nemůžete si nic vynutit a nesmyslná nátlaková síla vám jen uškodí. Zkuste být trpěliví a ochotni nechat věci uzrát a počkat, co přijde. Soustřeďte se na svůj jemnocit a intuici. Ve vztazích můžete prožít porozumění, starostlivost, hlubokou náklonnost, blízkost a spřízněnost duší. Důvěřujte své intuici a nechte se jí vést. Postupujte opatrně, ať jde o povolání a plnění každodenních úkolů či vztahy a jejich uspokojení.

 

15.7.2017
V sobotu si uskutečněte své dlouho hýčkané přání, předsevzetí a plány. Nenechte se však svést k divokým spekulacím a příliš odvážným představám, naopak ukažte svou praktickou inteligenci a schopnost nést odpovědnost. Zůstaňte věcní a zaměřte se důsledně na to, co je uskutečnitelné. Ve vztazích buď najdete spolehlivý a pevný základ a nebo ztratíte veškeré iluze.

 

16.7.2017
V neděli se projevujte, tvořte, otevřete se všemu novému – prosazujte nové myšlenky, zlepšovací návrhy, revoluční plány, avšak nezapomeňte na dostatečné plánování. Čeká nás velmi silný den, kdy se vůle, vitální energie, netrpělivost a hlad po zkušenostech hromadí až k prasknutí. Vybijte tuto napjatou energii při různorodých činnostech – výkonnostní sport, cestování, fyzická práce, budování domu či zahrady, aktivita s dětmi, hýčkání partnera. Zhodnoťte váš zdravotní stav a udělejte něco i pro své tělo.



0 hlasů
Vaše hodnocení