Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »
reklama

Každý týden numeroložka Lenka Lippertová Suchardová vypracovává rozbor následujících dní pro čtenářky Krasna.cz.

NUMEROLOGIE pro tento týden: Stagnující pondělí, ve středu vsaď na lásku

Numerologie
zdroj: Thinkstockphotos Numerologie
aktualizováno 03.04.2017, 09:44 | 03.04.2017, 09:44 | Krásná.cz

Každý týden numeroložka Lenka Lippertová Suchardová vypracovává rozbor následujících dní pro čtenářky Krasna.cz.

3.4.2017
V pondělí se může dostavit pocit, že přešlapujete na místě, že věci nemají ten správný spád, jak byste potřebovali. Z toho bude pramenit netrpělivost a nespokojenost se sebe sama nebo s ostatními. Nicméně dnešní den je právě o pochopení spolupráce a spolužití než o individualismu a poustevnictví. Z přátelství, které dnes navážete, vznikne trvalý a důležitý vztah.

 

4.4.2017
V úterý vám buď přibudou nějaké starosti a nebo budete mít pocit, že vše leží na vás samotných. Snažte se vše dělat jednoduše, zbytečně nekomplikujte a nekombinujte, nikam byste se tím nedostali. Přílišným přemýšlením znásobí hlava svou hmotnost a mohla by vás pak zbytečně bolet páteř a ramena. Zaměřte své myšlenky na jasný, konkrétní a praktický cíl, naivní přání vyškrtněte.

 

5.4.2017
Ve středu nepřepínejte své síly, dnes nemáte v popisu práce být výkonní a draví. Raději začněte s někým spolupracovat, abyste se mohli o někoho opřít a povinnosti rozdělit. Den intenzivních citů a emocí. Cítíte-li se vyprahlí, je možné, že začnete podvědomě hledat toho pravého – tu pravou. Dopřejte si dostatek odpočinku, kvalitní stravu a doplňte tělo vitamíny a minerály.

 

6.4.2017
Ve čtvrtek budete mít touhu a také sílu prosadit se a ukázat, že jste nejlepší a měli byste za to dostat nejlépe veřejné ocenění. Odpoledne můžete objevit nové zájmy, aktivity nebo osudového člověka, příp. milence, který vám zamotá nejen hlavu, ale i dosavadní životní rytmus. Neizolujte se a neschovávejte doma, ale vyjděte mezi lidi a sledujte, jaké emoce si s vámi pohrávají.

 

7.4.2017
Čtvrtek je kolísavý, budete muset stále o něco bojovat nebo obhajovat. Námaha se však vyplatí, můžete se dočkat práce či pracovní pozice, o kterou jste usilovali. I v citech vás čekají neustálé výkyvy, možná nespokojenost se současným vztahem a hledání milostného dobrodružství. Psychické vypětí může mít vliv na vznik nachlazení, bolesti hlavy či končetin. Cvičte, protahujte se a choďte.

 

8.4.2017
V sobotu se soustřeďte na to, kde by bylo možné změnit určité zastaralé postupy, abyste nezaspali dobu. Výsledky se ukáží v blízké budoucnosti.Ve vztahu zatoužíte po uspokojení na všech úrovních. Nehledejte však rychlé a zkratkovité radosti, které byste si časem vyčítali. Raději zkuste oživit vaše současné partnerství. Pozornost věnujte střevu, které by uvítalo očistu a odpočinek.

 

9.4.2017
Neděle láká k tomu, abyste se zabývali hledáním sami sebe a své další cesty. Budete daleko vnímavější a otevřenější k duchovnímu pochopení. Dospějete tak k zásadním životním změnám, což však okolí nemusí přijmout. Velkou roli dnes sehraje partnerství a ujasnění si, zda se vaše představy a očekávání spojily s realitou či nikoli a jestli náhodou není současný partner jen jakýmsi odrazovým můstkem.0 hlasů
Vaše hodnocení