Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Každý týden numeroložka Lenka Lippertová Suchardová vypracovává rozbor následujících dní pro čtenářky Krasna.cz.

NUMEROLOGIE pro tento týden: Středa napoví, kam se v životě ubírat dál. Před děsivým pátkem se obrň předem

Numerologie
zdroj: Thinkstockphotos Numerologie
aktualizováno 26.02.2018, 10:13 | 26.02.2018, 10:13 | Krásná.cz

Každý týden numeroložka Lenka Lippertová Suchardová vypracovává rozbor následujících dní pro čtenářky Krasna.cz.

26.2.2018
Pondělní dopoledne je až příliš aktivní, jste schopni udělat daleko více práce, než jste měli v plánu. Dokážete čelit i obtížným situacím. Odpoledne propojte práci i se zábavou či aktivní relaxací. Milí a veselí společníci pro vás budou velkým přínosem, buď vám dodají energii, odvahu, inspiraci nebo jinou pomoc. Zapomeňte na starosti, přehlédněte nedostatky, buďte šťastnější a bavte se.

 

27.2.2018
V úterý nikam nespěchejte, možná že dokonce i zaspíte. Čas jako kdyby nás chtěl zpomalit, energie zregenerovat, vánek pohladit, protože v dalších dnech nás čeká opravdu moc práce a povinností. Nenechejte se zastrašit ani pohltit stresem, cizím či vlastním. Vše dnes bude probíhat buď v toku poklidného bublajícího potůčku nebo rozbouřeného oceánu, záleží zcela na vlastním naladění a uspořádání si priorit a okolních situací.

 

28.2.2018
Ve středu bude spoustu situací v rukou osudu. Proto citlivě vnímejte všechny náznaky, sledujte, v jakém proudu plujete. Zastavte se, pokud se vám něco nezdá. Do pohybu se dejte, teprve víte-li kudy povede klidná a bezpečná trasa. Zapomeňte na agresivitu a útočnost, spíše nalezněte klid a mír. Odpouštějte i těm, kteří vám ublížili.

 

1.3.2018
Ve čtvrtek dojde k významným a neuvěřitelně rychlým pracovním nebo emočním rozhodnutím a změnám. Můžete povýšit nebo skončit v zaměstnání. Také přehodnotíte své city a pocity ve vztazích partnerských, rodinných, přátelských i kolegiálních. Některé prohloubíte, jiné ukončíte, ale také se můžete seznámit s člověkem, který Vám bude připadat něčím přitažlivý a blízký (logiku v tomto případě nehledejte).

 

2.3.2018
Pátek je rychlý, neústupný, dravý a vyhledávající dramatické situace. Několikrát za den vám nezbude nic jiného než jen kroutit hlavou, že existuje možné i nemožné. Dřív, než-li začnete na něco reagovat, popřemýšlejte „PROČ“ vás to potkalo, vykolejilo, jakkoli znepokojilo. V usměrněném klidu a pochopení nastartuje intuice a pak jste schopni změnit postoj a vymyslet následný plán či řešení.

 

3.3.2018
V sobotu si užijte volný den. Hlava vás totiž bude neustále nutit něco dělat. Zapomeňte na práci a některé povinnosti, vypněte mobil, počítač, nebudete tak v napětí, že někdo zavolá či napíše. Uvolněte se a věnujte se obyčejné zábavě. Zvolte místo a činnost, kde se uklidníte a zbavíte starostí. Nechejte do srdce proudit uklidňující atmosféru přírodních vůní, tvarů a melodií, ne stres. Nabijte se na další dny.

 

4.3.2018
V neděli vám budou každou chvíli naskakovat myšlenky, jak moc jste spokojeni a naplněni a nebo se spíše cítíte sami, zanedbáváni, omezováni, nepochopeni atd. Vraťte se v mysli do minulosti, co vše se ve vašem životě neustále opakuje a v jakých stereotypech myšlení a chování jste tím pádem zamrzli. Dnešek přeje osobnímu růstu v uvědomění si svých vlastních potřeb a hodnot.0 hlasů
Vaše hodnocení