Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Každý týden numeroložka Lenka Lippertová Suchardová vypracovává rozbor následujících dní pro čtenářky Krasna.cz.

NUMEROLOGIE pro tento týden: Středa plná překážek, v pátek zreviduj své starosti

Numerologie
zdroj: Thinkstockphotos Numerologie
aktualizováno 13.11.2017, 09:04 | 13.11.2017, 09:04 | doma.cz

Každý týden numeroložka Lenka Lippertová Suchardová vypracovává rozbor následujících dní pro čtenářky Krasna.cz.

13.11.2017
V pondělí nastartujte svůj den klidně a příjemně. Při snídani si poskládejte plán, co vše byste mohli dnes zvládnout a co z toho by mohlo být k užitku do příštích dní či let. Může se to týkat práce, vědomostí, nápadu, vztahů, lásky, výchovy…. Dnešek přináší mnoho příležitostí a možností. Nenechávejte se zbrzďovat strachem či studem, jak vás přijme okolí. Staňte se sami sobě vítězem.

 

14.11.2017
V úterý můžete být aktivní různými směry, jen včas zpozorujte roztěkanost, nesoustředěnost až zbrklost. Nad některými věcmi se zastavte a zamyslete, je možné, že se vám ukáže důvod něčeho již dávno zažitého. S laskavostí a tolerancí jděte za tím, co cítíte. Můžete uskutečnit velké věci, vytvořit nějaký projekt či dílo, ve kterých zanecháte nezapomenutelné stopy vaší energie.

 

15.11.2017
Ve středu se vám do cesty připletou překážky a nepříjemnosti. Jste-li dlouhodobě nespokojeni, budete vážně uvažovat o praktickém rozřešení. Práce, lepší ohodnocení, vyzdvihnutí vašich schopností, spokojenost v partnerství, harmonie ve vztazích, ale především zdravotní otázky – to vše vás dnes nenechá v klidu. Naslouchejte důkladněji potřebám svého těla a reagujte na ně odpovídající péčí.

 

16.11.2017
Ve čtvrtek bude vše probíhat jinak, než jste měli v plánu. I vaše myšlení a chování bude najednou odlišné a proto může docházet k určitému napětí, hádkám či odcizení. Odpoledne se zasníte a na povrch vystoupí vaše touhy, chybějící potřeby ve spokojenosti, štěstí, radosti i zajištění materiálním a citovém. Ponechte vše plynout do večera, teprve pak jste schopni učinit závěr a plán, jak s tím naložit dále.

 

17.11.2017
Pátek je povídavý. Proto požádejte kamarádku či terapeuta o schůzku, abyste měli s kým probrat a sdílet své problémy nebo zážitky. Snažte se přebytky své energie nasměrovat do kreativní činnosti, sportu, studia, zábavy či cestování. Můžete potkat člověka, se kterým budete cítit, že tento vztah může být založen na upřímnosti, věrnosti, porozumění a úctě.

 

18.11.2017
V sobotu přichází proud energie, síly a inspirace. Po celkem náročném týdnu se vzchopíte a můžete se s vervou zapojit do různých činností, akcí, ať jde o fyzické, duševní, praktické či společenské. Dostanete chuť užívat si, radovat a něco vytvářet. Důvěřujte svému srdci, intuici a vybraným lidem, abyste mohli obdivovat, bádat, tvořit a smát se.

 

19.11.2017
Neděle je velmi energická, zábavná a úspěšná. Najděte odvahu ke zdolání svého snu, cíle. Nečekejte na prvotní aktivitu či pomoc ostatních, ale sami se chopte iniciativy. Buďte právě tam, kde je to v daném okamžiku třeba. Ve vztazích prožijete vášnivost, náruživost, výbušnost i dramatické výstupy. Spolehněte se na kouzlo své osobnosti.0 hlasů
Vaše hodnocení