Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »
reklama

Každý týden numeroložka Lenka Lippertová Suchardová vypracovává rozbor následujících dní pro čtenářky Krasna.cz.

NUMEROLOGIE pro tento týden: Tíživé úterý, neposedný čtvrtek a neděle plná dramat

Numerologie
zdroj: Thinkstockphotos Numerologie
aktualizováno 05.12.2016, 11:21 | 05.12.2016, 11:21 | Krásná.cz

Každý týden numeroložka Lenka Lippertová Suchardová vypracovává rozbor následujících dní pro čtenářky Krasna.cz.

5.12.2016
Pondělní dopoledne je dobře naladěné, myšlení je rychlé a pracovní povinnosti zvládnete řešit bez komplikací. Odpoledne se může jevit jako oheň a voda, proto vzniknou hádky, nečestné jednání či nevěry. Ve vyhrocené situaci zbrzděte, nadechněte se a jděte tam, kde si srovnáte pocity i myšlenky. Zpříjemněte si den nákupem něčeho, co vás okouzlí, naladí, zjemní, uvolní.

 

6.12.2016
Úterý vám může připadat zádumčivé, únavné až tíživé. Je to proto, že mysl bude ponejvíce zaneprázdněna starostmi než radostmi. Nelekejte se sami sebe, možná nebudete chtít přijmout žádnou radu, pobývat mezi lidmi. Spíše se budete snažit izolovat, schoulit se sami do koutka a přemýšlet nebo nedělat nic a lenošit.

 

7.12.2016
Středa je roztříštěná. Okolnostmi budete přinuceni k tomu, abyste na sebe naložili co nejvíce odpovědnosti a povinností. Nenechejte se zatlačit do kouta, mějte pod kontrolou čas, lidi, situace a nebojte se říci „NE“ něčemu, co opravdu nechcete nebo už nezvládnete. Díky takto projevené odvaze můžete nalézt svou vlastní materiální, duševní, citovou i duchovní rovnováhu.

 

8.12.2016
Ve čtvrtek se stanou myšlenky neposedné, zmatené a těžko zvladatelné. Utíkat budete do chvil, kde jste se cítili báječně, uvolněně a nic jste nemuseli řešit. Takto zasněně se můžete nachytat při každé činnosti, která vás bude nudit. Díky tomu vás snadno dokáže zlákat reklama na nabízený klid, relaxaci, exotiku, nevšední zážitky a vše, co nyní postrádáte.

 

9.12.2016
Pátek ovládá fantazie, humor, dobrodružství, cestování. Nápady se k vám jen pohrnou. Využijte toho a vyneste na světlo sebe, své plány či dílo. Užijte si tento den skvěle, pozvedněte si náladu zábavou, kulturní akcí, dobrým jídlem a pitím. Nešetřete šarmem a vtipem, najdete si tak nového přítele, lásku, klienta…. Problémy a strasti odložte, případně je zlehčete.

 

10.12.2016
Sobota je ideální pro generální úklid, půjde vám to rázně a od ruky. Vyhoďte vše, co vám překáží, ukliďte, nablýskejte a připravte vánoční výzdobu. Díky pracovní činnosti zapomene mozek přemílat myšlenky, nezdary, lítosti a večer místo převalování v posteli nádherně usnete fyzickým vyčerpáním a zároveň spokojeným pocitem.

 

11.12.2016
Neděle přináší potřebu mít vše perfektní... Vytvořte si takový den, který sice bude užitečný, ale povinnosti spojíte se zábavou. Pustíte-li se během dne do pečení cukroví, nastavte si minutku, abyste zbytečně nespálili pár plechů – čísla jsou totiž natěšena na jakákoli dramata, ale protože to víte, tak jim tu radost nedopřejete.0 hlasů
Vaše hodnocení