Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »
reklama

Každý týden numeroložka Lenka Lippertová Suchardová vypracovává rozbor následujících dní pro čtenářky Krasna.cz.

NUMEROLOGIE pro tento týden: Týdnu vládne intuice, pozor ale na odkládané resty

Numerologie
zdroj: Thinkstockphotos Numerologie
aktualizováno 09.05.2017, 11:08 | 09.05.2017, 11:08 | Krásná.cz

Každý týden numeroložka Lenka Lippertová Suchardová vypracovává rozbor následujících dní pro čtenářky Krasna.cz.

9.5.2017
V úterý se nebojte se nových věcí, lidí ani zkušeností.Nesvazujte se žádnými strachy a ani se neomezujte v pohledu na život. Buďte se sebou trpěliví, taková změna vyžaduje čas. Kombinujte kreativitu s praktickou stránkou a do všeho vnášejte legraci. Na prvním místě není vždy jen práce, ale i zábava a užívání si příjemných chvil a pocitů.

 

10.5.2017
Středa je soutěživá a často dravá. Propojením intuice a vůle prosadíte veškeré své myšlenky. Rychlý postup povede k úspěchu. Odpoledne přinese spoustu nových příležitostí, zkuste je využít ku prospěchu svému, ale i rodiny. Hlava bude občas trpět přetlaky energie, pomůže voda – opláchnout nebo mokrý ručník na čelo.

 

11.5.2017
Ve čtvrtek se můžete cítit unaveně, nemocně, celkově podivně. Ale popravdě za tím bude jen touha těla odpočinout si, lenošit a nabrat síly. Bohužel okolnostmi budete nuceni přebíhat z práce do práce, plnit jednu povinnosti za druhou. Abyste se tím vším nestrhli, snažte se co nejrychleji přehodnotit, co je nutné udělat nyní a co počká na jindy. Při každém rozhodování se soustřeďte na dýchání.

 

12.5.2017
Pátek vás zavalí prací, týkající se především nedořešených věcí, které byste měli dotáhnout do konce. Může se jednat o osobní, ale i pracovní záležitosti. Vyjděte si do společnosti, odpoledne i večer nahrává setkání s někým zajímavým a okouzlujícím. Možná se dočkáte splnění některého ze svých přání, týkající se domova, rodiny a citů. Věnujte se duchovnímu růstu, meditacím, péči o duši i tělo.

 

13.5.2017
V sobotu můžete postupovat rychle ve všem, co máte dopředu promyšlené. Do svých přání a potřeb namiřte potřebnou dávku síly a vůle. Jednejte intuitivně, pocitově a čerpejte ze zkušeností svých či druhých. Dnešek je praktický, tudíž energii, kterou máte v sobě vypusťte ven, potřebuje se zviditelnit. Jakoukoliv fyzickou aktivitou předejdete bolestem hlavy, ramenou či páteře.

 

14.5.2017
V neděli pocítíte značnou přecitlivělost a začnete hledat větší oporu a bezpečí rodinného zázemí. Žaludek, slinivka i střeva se zjemní a budou velmi rychle reagovat na všechno dění kolem vás. Emoce a city budou tryskat proudem, tudíž i psychika bude každou chvíli něčím rozvibrovaná. K večer se pak vše uklidní. Zapracujte na svém těle i vzhledu – můžete cvičit konkrétní partie, změnit účes, líčení…0 hlasů
Vaše hodnocení