Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »
reklama

Každý týden numeroložka Lenka Lippertová Suchardová vypracovává rozbor následujících dní pro čtenářky Krasna.cz.

NUMEROLOGIE pro tento týden: Usmiřovací úterý, v pátek přijde to, co nejvíc chceš

Numerologie
zdroj: Thinkstockphotos Numerologie
aktualizováno 09.01.2017, 10:27 | 09.01.2017, 10:27 | Krásná.cz

Každý týden numeroložka Lenka Lippertová Suchardová vypracovává rozbor následujících dní pro čtenářky Krasna.cz.

9.1.2017
V pondělí upřednostňujeme sami sebe a své potřeby před ostatními lidmi a jejich nároky. Možná proto se vám do cesty připletou překážky a nepříjemnosti, aby to vše vyplulo na povrch. Pak už nebudete otálet s praktickým řešením. Práce, lepší ohodnocení, vyzdvihnutí vašich schopností, spokojenost v partnerství, harmonie ve vztazích, ale především zdravotní otázky – to vše vás dnes nenechá v klidu.

 

10.1.2017
Úterní téma dne jsou setkávání, sdružování, spolupráce, vzájemná pomoc, týmová práce, vyjednávání, usmiřování. Zvládnete se rychle a bez obtíží zorientovat v dané situaci, lidech i možnostech a k tomu zvládnete reagovat i na rodinné záležitosti. Věnujte větší pozornost stravě, kterou jíte, ale také kde a v jaké společnosti jíte, žaludek se vám za to odmění lehkostí těla i bystré mysli.

 

11.1.2017
Středa graduje v silné napěťové energii. Proto se můžete zúčastnit složitějších situací a hlavně intenzivnější výměny názorů, konfliktů či hádek. Snažte se zbytečně nenavyšovat stres a nepřidávejte další polínka do ohně. Intuitivně se můžete vcítit do dané situace a následného řešení a najednou se celý prostor změní v harmonicky klidný a všichni budou mít snahu se domluvit.

 

12.1.2017
Čtvrtek podporuje mozek, jeho přeprogramování a aktualizaci. Díky rychlému logickému chápání přijdete na nové myšlenky nebo naleznete jednoduššího řešení. Využijte tuto úžasnou sílu k radikálním změnám, rozhodnutím, stěhování, odstranění něčeho škodlivého z vašeho života. Po celý den si chraňte citlivý krk šátkem, nejlépe žlutým, oranžovým nebo zeleným.

 

13.1.2017
Víte-li přesně, co chcete nebo potřebujete, pak vám v tomto směru půjde pátek naproti. Vaše myšlenková síla bude tak průbojná, že tím pocity a emoce upozadíte. Jenže i tuto stránku dnes potřebujete, abyste byli vyrovnaní. Proto je pro vás více než jindy důležitá relaxace či meditační techniky. Ve vztazích, doma i v zaměstnání, se mohou objevit některé záležitosti, které odhalí a vyjasní určité skryté tendence, což následně změní váš postoj či směr.

 

14.1.2017
Sobota je zaměřena na vztahy. Nebude však romantická, spíše nás bude nutit zamyslet se nad všemi lidmi, se kterými jste se kdy sblížili. Vzhledem k vnějším událostem bude potřeba přehodnotit jejich pozice a míru dávání a braní. Buď si i nadále budete hrát na charitu a nebo s klidem uděláte takový počin, abyste se opět cítili volní a uvnitř i navenek skutečně se usmívající.

 

15.1.2017
V neděli vnímáte, že se děje něco i bez vaše přičinění. Těšte se na nový zářící začátek, doba čekání je u konce. Pozor však na netrpělivost, abyste si sami nezmařili příznivý start i průběh. Důvěřujte intuici. Vaše mysl je plná nových myšlenek a také plná odhodlání tyto myšlenky uskutečňovat. Ve vztazích čekejte oživení a radostnou energii, ať pro nový vztah či pozitivní vývoj zralého vztahu.0 hlasů
Vaše hodnocení