Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »
reklama

Každý týden numeroložka Lenka Lippertová Suchardová vypracovává rozbor následujících dní pro čtenářky Krasna.cz.

NUMEROLOGIE pro tento týden: Úspěšné úterý, silná středa, ale pak čekej šok a stres!

Numerologie
zdroj: Thinkstockphotos Numerologie
aktualizováno 24.04.2017, 11:10 | 24.04.2017, 11:10 | Krásná.cz

Každý týden numeroložka Lenka Lippertová Suchardová vypracovává rozbor následujících dní pro čtenářky Krasna.cz.

24.4.2017
Pondělní den závisí na vašem vnitřním rozpoložení. V takové atmosféře pak dokážete i navenek všechny své osobní i pracovní záležitosti uspořádat a učinit rozhodnutí, která ovlivní vaši budoucnost. Nikdo vám pak nevymluví, chcete-li se zabývat něčím úplně jiným než doposud. S klidným srdcem zanecháte všeho, co vám už nepřináší radost.

 

25.4.2017
Úterý je velmi pozitivní a úspěšný den. Pokud se objeví překážky, většinou si je vytvoříte již dříve sami ve své hlavě. Tím pádem je můžete zase jen vy sami vymazat. Všímejte si všech signálů a zvláštních náhod, které vám pomohou prosadit se, zlepšit pracovní či finanční podmínky, najít novou práci. K dobrému pocitu a zvýšení sebehodnoty vám pomůže kniha, zápis do kurzu či školy.

 

26.4.2017
Ve středu vás zláká vše, kde budete moci překonat své vlastní síly nebo možnosti. Chybí však uvážlivost a opatrnost, za výhru jste schopni udělat cokoliv. Toto hazardování s přehnanou nebo vyburcovanou sebedůvěrou či vzpurným chováním se podepíše na problémech či vícečetných nehodách. Před započetím jakékoliv aktivity raději aspoň chvíli přemýšlejte.

 

27.4.2017
Ve čtvrtek na vás sice za každým rohem čekají stresové okamžiky, ale díky tomu dokážete dojít ke skvělým a originálním nápadům i řešení. I když mohou všechny naplánové aktivity nečekaně dopadnout úplně jinak, zjistíte, že to mělo svůj důvod, např. že se tím ukázaly skryté věci nebo další možnosti. Během dne se můžete potkat s někým, koho jste už dlouho neviděli.

 

28.4.2017
V pátek se občas dostanete do takových propadů, jako kdybyste byli na Titanicu. Pokuste se vnímat vnější události a chování lidí jako film. Díky tomu se vaše citlivá a emoční hladina nebude zmítat v rozbouřených vodách, ale pěkně pohupovat v bublajícím potůčku. Může to být příjemný a přínosný den, jen je potřeba mít sebe, své tělo i mysl pod kontrolou.

 

29.4.2017
V sobotu můžete přijít k nějakému bohatství, i když to nemusí být v podobě materiální či finanční. Možná se setkáte s někým, kdo obohatí váš život nebo po dočtení knížky přehodnotíme dosavadní žebříček a nebo se dočkáte vytouženého otěhotnění. Dopoledne na chvíli zpomalte, lehněte si a brouzdejte ve své hlavě a myšlenkách. Nic nekombinujte, nekomplikujte, jen plujte a pozorujte.

 

30.4.2017
Neděli byste měli střídavě trávit aktivitou a vzápětí proložit poklidnějším tempem. Zaměřte se také více na duchovní sféru života – můžete studovat, psát, zajímat se o okultismus. Tato aktivita vás díky pochopení mnoha souvislostí nasměruje k vašemu vlastnímu osudu. Nezapomínejte vnímat potřeby svého těla, fyzické i psychické - pohyb nebo odpočinek, jídlo či pití, samota a nebo lidé…0 hlasů
Vaše hodnocení