Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »
reklama

Každý týden numeroložka Lenka Lippertová Suchardová vypracovává rozbor následujících dní pro čtenářky Krasna.cz.

NUMEROLOGIE pro tento týden: Úterní city poznamenané novoluním, aprílový víkend čekejte změny

Numerologie
zdroj: Thinkstockphotos Numerologie
aktualizováno 27.03.2017, 09:14 | 27.03.2017, 09:14 | Krásná.cz

Každý týden numeroložka Lenka Lippertová Suchardová vypracovává rozbor následujících dní pro čtenářky Krasna.cz.

27.3.2017
Pondělí je náročnější na psychiku. Myšlení bude často komplikované a bude složitější vidět věci jednoduše. Možná se rozhodnete sami nebo budete donuceni řešit stěhování, změnu práce, přístupu nebo vztah. Pozor na ukvapená rozhodnutí a prudká hnutí mysli. Nekonejte dřív, dokud si nejdříve vše do detailů nepromyslíte. Večer se zaměřte na potřeby fyzického tělo, buď mu dopřejte relaxaci nebo vybití.

 

28.3.2017
V úterý, díky číslům i novoluní, nás čeká zmatené prožívání v citové a emoční oblasti. Pokusíte se o cokoli, abyste mohli prožít vzrušení, zažít konkrétní zkušenost nebo započít životní změnu. Může tak projít i bolestnou citovou proměnou v přátelských či milostných vztazích, doma i v práci, nebo jen ve svém nitru. Během dne prokládejte duševní činnosti sportovní aktivitou.

 

29.3.2017
Jestliže ve středu udržíte v klidu a jasném soustředění své myšlenky, pak můžete velmi mnoho získat v té oblasti, kterou potřebujete napravit, vylepšit, rozvinout, započít… Největší energetický vliv dnešního dne se soustřeďujete na citovou stránku, zejména u žen. Tudíž s city a se vším, kde se tato srdeční emoce v pozadí schovává, zacházejte tak, aby se vám tento objem rozšířil.

 

30.3.2017
Čtvrtek je energeticky velmi silný. Díky výkonnosti, vytrvalosti a pracovnímu nasazení zvládnete veškeré své povinnosti, dokonce doděláte i dlouhodobě odkládané resty. Nové nápady, plány a činy mohou významně ovlivnit vaši budoucnost. V určité chvíli se ukáže, kdo je váš opravdový přítel. Tělo bude nabito všemožnými potřebami a chutěmi, jen pozor na experimentování a přehánění.

 

31.3.2017
V pátek se přihlásí o pozornost zastaralé křivdy a bloky. Překonejte tyto obavy a promyšleně začněte pracovat na tom, o čem už delší dobu víte a tušíte, že tomu stejně neutečete. Sami si určete, v jaké oblasti byste mohli docílit zlepšení a došli k vytoužené harmonii buď sami v sobě nebo v rodině či zaměstnání. Odpoledne přeje radosti, oceňte sami sebe a pořiďte si, po čem vaše duše sní.

 

1.4.2017
Sobota a tím i celý měsíc duben se nese v plodném duchu. To není apríl, ale fakt, že můžete buď začít pracovat na dítěti nebo na praktické myšlence, projektu či díle. Dojděte k závěru, že vše, co vás doposud tížilo už můžete zahodit a začít se poohlížet po nových a vzrušujících možnostech. Během dne si sepište seznam, co si přejete. Čím jasnější a konkrétnější přání, tím větší šance na opravdové zviditelnění.

 

2.4.2017
Neděle bude na vás až příliš klást odpovědnost za vztah a rodinu, děti a potřeby druhých. Možná budete rozmrzelí z toho, že vám pro sebe zbývá málo času. Vaše partnerství projde inventurou, jsou možné neshody v rodině a následné usmiřování. Nahlédněte na své intimní vztahy, které vás souží s humorem a pocitem, že dnes už vás neshodí se sedla. Objevujte svou vlastní smyslnost a sexualitu. Vyjděte ven a bavte se, obdivujte a doplňte své chybějící potřeby.0 hlasů
Vaše hodnocení