Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »
reklama

Každý týden numeroložka Lenka Lippertová Suchardová vypracovává rozbor následujících dní pro čtenářky Krasna.cz.

NUMEROLOGIE pro tento týden: Úterní lavina citů, páteční sebeuvědomění

Numerologie
zdroj: Thinkstockphotos Numerologie
aktualizováno 24.10.2016, 10:53 | 24.10.2016, 10:53 | doma.cz

Každý týden numeroložka Lenka Lippertová Suchardová vypracovává rozbor následujících dní pro čtenářky Krasna.cz.

24.10.2016
V pondělí se ve vás něco zlomí díky informaci, setkání nebo zkušenosti, což vás vyburcuje ke změně. Může se to týkat práce, ale i osobního života. Přestože si v tuto chvíli budete připadat bez energie, vidina lepších zítřků vám pomůže vše překlenout a zvládnout, psychické i fyzické síly nakonec kdovíkde vydolujete. Nelitujte námahy ani času, radost a spokojenost za to stojí.

 

25.10.2016
V úterý se rozpohybuje lavina velmi silných citových prožitků, díky kterým uvidíte věci ze zcela odlišného úhlu a odhalíte pravdu, kterou jste stejně již někde uvnitř sebe nějaký čas tušili. Tím se změní váš žebříček hodnot a další směřování. Ve všem, co se dnes přihodí, hledejte hlubší smysl. Přichází vaše vlastní proměna a větší porozumění vlastního Já.

 

26.10.2016
Středa má za úkol nás stále udržovat v napětí, zmatku a strachu v těch oblastech, které zanedbáváme, ačkoliv víme, že řešení neutečeme. Zamyslete se a vědomě s tímto neklidným stavem pracujte. Vytvořte si scénář, naplánujte krok za krokem, jakým způsobem opětně dojdete ke stabilitě a harmonizaci. Jedná se o silný, myšlenkově čistící den.

 

27.10.2016
Ve čtvrtek nepropásněte šanci rozjet nebo vylepšit si svou profesní dráhu. Vnímejte pozorněji vše, co se kolem vás děje a nebojte se použít a využít jakoukoli maličkost ve svůj prospěch. Díky získané informaci můžete skvěle zabodovat a upozornit na sebe. Rozšiřte síť kontaktů, z nichž některé vám přinesou užitek hned a některé v budoucnu.

 

28.10.2016
Pátek pomůže vaší osobnosti vyrůst. I když to tak z počátku nebude vypadat a v určitou chvíli si budete připadat bez mozku, najednou se ve vaší hlavě rozsvítí a rozjasní se i konkrétní myšlenka, nápad, řešení, možnosti, směr…. Dnešní den je o uvědomění si sebe sama, že chcete žít, tvořit, radovat se. Nebojte se být originální a odhalte své schopnosti, o kterých sice víte, ale z nějakého důvodu je nepoužíváte.

 

29.10.2016
Na sobotu si naplánujte odlehčený program.Sice zažijete zvláštní situace, ale ty příjemně naruší váš klid i zaběhlý styl života. Na vše reagujte s klidnou myslí a nejlépe s humorem. Z každého takového zážitku vytěžíte nějaký přínos – finanční, kariérní, vztahový, ale i pohledu na život, filozofii a pochopení něčeho. Přepadnou-li vás lítosti, odkloňte mysl do sportu či práce.

 

30.10.2016
Neděle je popichující. Každou chvílí vás něco vystresuje, zaskočí, překvapí, rozhodí. Obrňte se trpělivostí a zhodnoťte, kdy a kde je potřeba se ztišit, vyslechnout, vypozorovat a kdy se vzepřít, aby s vámi nebylo manipulováno jako s loutkou. K večeru se dočkáte klidu a nakonec si uvědomíte, že nebýt dané vzrušující události, nacházeli byste se stále v začarovaném kruhu.0 hlasů
Vaše hodnocení