Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Každý týden numeroložka Lenka Lippertová Suchardová vypracovává rozbor následujících dní pro čtenářky Krasna.cz.

NUMEROLOGIE pro tento týden: Úterý bude vyžadovat takt, ve čtvrtek pozor na náladovost

Numerologie
zdroj: Thinkstockphotos Numerologie
aktualizováno 04.12.2017, 10:13 | 04.12.2017, 10:13 | Krásná.cz

Každý týden numeroložka Lenka Lippertová Suchardová vypracovává rozbor následujících dní pro čtenářky Krasna.cz.

4.12.2017
Pondělí zaručuje energii, fyzickou i mentální sílu a rychlost, přesto neopomíjejte detaily, které probliknou při běžných činnostech. Toto světýlko vám chce ukázat vašeho vlastního šťastného žolíka, se kterým budete umět velmi účelně naložit. Dnešek přeje vzestupu v čemkoli, jen je potřeba opustit lpění na něčem, co vám sice vyhovuje, ale je již dávno překonané.

 

5.12.2017
Úterý vám sice zajistí úspěšné fungování v práci, ale osobní život a city budou komplikovanější. Nastane situace, nad kterou se budete muset zamyslet, jak ji velmi citlivě a s taktem řešit. Je možné, že se právě dnes rozhodnete kvůli dlouhodobému napětí a kolísajícímu zdravotnímu stavu naplánovat si dovolenou nebo pobyt v lázních.

 

6.12.2017
Středa je velice slibná, ačkoliv vám přichystá mnoho zkušenostních pochopení a změn, které možná budou náročné, ale výsledek jistě bude stát za to. Vyhněte se impulzivním a unáhleným rozhodnutím, raději se po opakovaném nadechnutí a vydechnutí do situace znovu vžijte a v klidu vymyslete její další postup. Velkou šanci dnes mají všichni ti, kteří se vydají na pracovní pohovor.

 

7.12.2017
Čtvrtek je nestabilní a náladový, což se samozřejmě neobejde bez následků v atmosféře, která bude doma i na pracovišti napnutá. Tato nervozita však ovlivní jen toho, kdo si dlouhodobě schovává kostlivce ve skříni. Nadále už tedy neodkládejte nevyřešené problémy, urovnejte mezilidské vztahy, odstraňte z nitra to, co vás tam dráždí. Odpoledne přeje setkání s někým, kde se po čase zrodí milostný vztah.

 

8.12.2017
V pátek si budete připadat jako na houpačce. Vše v jednu chvíli dobré až vynikající bude vystřídáno nepříjemnostmi či zklamáním. Zmateně budete přehodnocovat i to, čemu dát v danou chvíli přednost, práci, sobě, rodině? Pak budete muset jasně formulovat, pro co jste se rozhodli, ať to bude šéfovi či někomu, koho milujete. Uděláte-li to, co jste opravdu chtěli, jako by z vás odpadl balvan a celým tělem vámi proběhne příjemný pocit.

 

9.12.2017
V sobotu se nevyhnete určitým komplikacím a střetům kvůli prosazování si svých potřeb a trvání si na sestaveném programu dne. Budete-li se snažit všemu jen velet a vše dělat perfektně, nakonec nic neuděláte dobře. Kompromis vám zcela jistě zaručí klidnější víkend a energii, kterou ušetříte můžete investovat do odpočinku, zábavy nebo sportu.

 

10.12.2017
Neděle se točí kolem citů. Zatoužíte po porozumění a sdílení. Proto je možné silnější sblížení a posílení se současným partnerem a nebo se naopak rozhodnete vztah ukončit, považujete-li ho již za opotřebovaný a unavený. Pro nezadané je pak dnešní den velice pozitivní, protože touha po vášni a zamilovanosti z vás bude sršet natolik, že si vás ta správná druhá půlka najde sama.0 hlasů
Vaše hodnocení