Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Každý týden numeroložka Lenka Lippertová Suchardová vypracovává rozbor následujících dní pro čtenářky Krasna.cz.

NUMEROLOGIE pro tento týden: Úterý přinese tajuplné seznámení, čtvrtek citové vzplanutí

Numerologie
zdroj: Thinkstockphotos Numerologie
aktualizováno 16.04.2018, 10:08 | 16.04.2018, 10:08 | Krásná.cz

Každý týden numeroložka Lenka Lippertová Suchardová vypracovává rozbor následujících dní pro čtenářky Krasna.cz.

16.4.2018
V pondělí bude zapotřebí mnoho trpělivosti, abyste neudělali nějakou nerozvážnost, která by se v budoucnu ukázala jako chybný krok. Na všechno a všechny můžete mít až příliš vysoké nároky, které pak vyústí v napětí a neshody. Budete-li se potýkat s nedostatkem sil a nechutí, pak se zamyslete nad tím, kde uvízla vaše energie a radost a jak zařídit, abyste vše získali zpět.

 

17.4.2018
Úterý je naplněno silnou až magickou energií, která však může v některých situacích způsobit přílišnou sebestřednost a přecenění vlastních sil. Mějte tedy pod kontrolou své chování, pohyby, gesta, slova, abyste si zbytečně nezpůsobili trable či nepoškodili pověst. Dnešek má příznivý vliv na seznámení se s osudovým člověkem, se kterým najdete mnoho společných témat, a dokonce dokážete otevřít i svou tajnou komnatu.

 

18.4.2018
Středa vás zahrne velmi silnými citovými zážitky tak, odhodíte růžové brýle a podíváte se pravdě zpříma do očí. Pochopíte, že určité vztahy dobíhají do konce a jejich zánik vám přinese úlevu, na kterou jste už dlouho čekali. Vlastnictví v podobě kontroly a žárlivosti dnes vygraduje a tím odstartuje proměnu vlastního Já. Ve všem, co se dnes přihodí, hledejte hlubší smysl.

 

19.4.2018
Čtvrtek je aktivní a plný změn. Nerozhodujte se a nejednejte příliš ukvapeně, protože první impulz bude mít tendenci spíše překračovat hranice, a to jak ve vztazích, citového vzplanutí, tak i za volantem. Při stresu či potřebě načerpat energii postačí procházka zaměřená na dýchání. Buďte optimističtí, řešte vše s důvěrou a velkou trpělivostí. Používejte diplomacii a usmiřování.

 

20.4.2018
Pátek je nostalgický a ideální na snění a vzpomínání. Máte pocit, že jste objevili pravou podstatu citů. Navíc si uvědomíte, že uspokojení můžete najít i tam, kde si dovolíte být submisivní a odpočinete si od velení a některých povinností. Díky tomu budete mít chuť oživit staré přátelské vztahy. Doplňte toto své rozpoložení o krásu a umění, ať v přírodě, botanické zahradě nebo galerii.

 

21.4.2018
Sobotní den je plný nových a nečekaných podnětů, činností a dobrodružství. Užívejte si toho všeho naplno, ale vědomě a zodpovědně. I když budete mít potřebu vše stihnout a nebo dokončit, neriskujte, nejednejte unáhleně ani impulzivně. Nebuďte k sobě ani druhým zbytečně nároční, kritičtí a pedantní. Najděte vlastní způsob fyzického uvolnění – sport, procházka, tanec, velký úklid, spánek…

 

22.4.2018
Neděle odkrývá věci, které jste doposud neviděli. Meditujte, ponořte se do sebe, rozjímejte. Analyzujte své myšlenky a skutky. Dovolte své duši růst. Oprostěte se od světa shonu, práce a podnikání. Společenský život také odložte na jindy. Vše dopředu předvídejte a detailně naplánujte. Naslouchejte svému vnitřnímu hlasu, intuici a snům, budou vás varovat před nebezpečím a ukazovat nejvhodnější cestu.1 hlasů
Vaše hodnocení