Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »
reklama

Každý týden numeroložka Lenka Lippertová Suchardová vypracovává rozbor následujících dní pro čtenářky Krasna.cz.

NUMEROLOGIE pro tento týden: Úterý přinese velké změny, čtvrtek výbuch žárlivosti

Numerologie
zdroj: Thinkstockphotos Numerologie
aktualizováno 28.08.2017, 09:46 | 28.08.2017, 09:46 | Krásná.cz

Každý týden numeroložka Lenka Lippertová Suchardová vypracovává rozbor následujících dní pro čtenářky Krasna.cz.

28.8.2017
Vracíte-li se po dovolené zpět do práce, bude vám připadat, že na vás vše padá a že se myšlenkově nedokážete přenést do současnosti. Proto než se pustíte do práce, udělejte si pohodu při čaji či kávě a podebatujte s kolegy. Po obědě už budete opět v realitě a schopni jasně a prakticky cokoli vykonávat. Večer si dopřejte relaxaci sportem, koupelí a nebo jděte brzy spát.

 

29.8.2017
I když byste si úterý raději představovali klidné a neměnné, tak vás bohužel události kolem strhnout natolik, že o nějaké změně začnete uvažovat. Jakmile uzraje čas i uvnitř vás, v tu chvíli se spustí nabídky, ať se to týká práce, bydlení, vzdělání, vztahů… Pokud cítíte cokoli podivného v oblasti zad, neotálejte a z preventivních důvodů si naplánujte pravidelné cvičení či rehabilitace.

 

30.8.2017
Středa je bohatá na zvláštní až nevysvětlitelné sny, nápady, události nebo setkání. Možná vás nečekaně zastaví v běžné činnosti pach či zvuk a vynoří se vám vzpomínka, ať je příjemná nebo ne. Jako kdybyste dnes nebyli aktéři vlastního života, ale spíše jen jakýmisi pozorovateli. Zkrátka nic nebude náhoda a vše má smysl, jen ho nemusíte rozpoznat hned teď.

 

31.8.2017
Čtvrtek je nabitý emocemi a očekáváním uznání, pochopení, vděku a nepostradatelnosti. V práci budete více kritičtější k chybám druhých a možná i žárlit na cizí úspěchy. I když to nebude snadné, zkuste krotit přehnané prožívání, aby vás to nestrhlo k sebedestrukci a pochybnostem o své vlastní hodnotě. Možná se budete muset vyrovnat s nějakou ztrátou, která, ač se vás hluboce dotkne, posune vás nakonec vpřed.

 

1.9.2017
Pátek je den nečekaných zpráv a událostí, rozmanitosti a všestranně proudícího ruchu. Pracujte na několika úkolech najednou. To vše vám přinese nejen hmatatelný užitek, ale i uspokojení. Hnacími silami jsou ctižádost a snaha uplatnit se s ochotou vzít na sebe riziko. Věnujte se činnostem, které naplňují vaši nejniternější podstatu. Můžete opustit důvěrně známé území a vydat se vlastní cestou.

 

2.9.2017
Sobotní témata se točí kolem financí, ať už kolem těch běžných denních, ale zabrousíte i do větších a jak k nim přijít nebo s nimi naložit. Možná vás napadne i jednodušší způsob, jak např. zbohatnout prostřednictvím známostí, rychlé kariéře či sňatku. Dnešní čísla způsobí v hlavě tzv. „zamotané dráty“, tudíž nepočítejte s tím, že vaše myšlenky a plány budou opravdu praktické a realizovatelné. Berte to spíše jako snění.

 

3.9.2017
Neděla nahrává příležitostem pro vyjednávání a usmíření, k rozřešení a pochopení příčiny bolestivých vztahů s určitým typem mužů. Můžete urovnat vztah se svým otcem či jinou autoritou. Sportovní činností se zbavíte napětí či mrzutosti a vylepšíte si navíc tělesnou kondici. S touto energií pak překonáte veškeré problémy. Večer dokážete dohnat resty z dneška i předešlých dní.0 hlasů
Vaše hodnocení