Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Každý týden numeroložka Lenka Lippertová Suchardová vypracovává rozbor následujících dní pro čtenářky Krasna.cz.

NUMEROLOGIE pro tento týden: V pondělí pozor na nesoustředěnost, v sobotu si uspořádej citový život

Numerologie
zdroj: Thinkstockphotos Numerologie
aktualizováno 02.10.2017, 09:52 | 02.10.2017, 09:52 | Krásná.cz

Každý týden numeroložka Lenka Lippertová Suchardová vypracovává rozbor následujících dní pro čtenářky Krasna.cz.

2.10.2017
V pondělí budou myšlenky skákat z jednoho bodu na druhý a zas na další, bude náročné je udržet v soustředění na jednu jedinou činnost. Proto si rozvrhněte plán dne na ne příliš dlouhé sezení nebo stání, protože by pak mozek nebyl spojen se zbytkem těla a končetiny by bez kontroly udělaly nějakou hloupost. Povídejte si mezi sebou nebo poslouchejte vtipy, čímž se též udržíte v přítomnosti dění, myšlení i pohybu.

 

3.10.2017
I když nebude práce hlavní prioritou, přesto ji budete vyhledávat a pečlivě plnit. Je to převážně proto, že bychom se měli zaměřit spíše na naše vnitřní Já a niterní současné potřeby, naplnění či nenaplnění aktuálních pocitů. Je to samozřejmě náročné nahlédnutí do sebe a chce to spoustu odvahy, proto ten útěk k práci navenek. Dopřejte si aspoň pár minut z dnešního dne pro sebe, nejlépe odpoledne a pochopení, rozluštění a náznaky budoucnosti se vám přehrají jako film.

 

4.10.2017
Ve středu buď dosáhnete určitého maximálního bodu v sobě a učiníte radikální rozhodnutí a nebo se objeví náhodně jakési možnosti, které vám pomůžou osvobodit se ze současného trápení. Nastanou i jiné situace, kdy neuvážená slova či prudké reakce zamíchají s doposud klidným chodem dlouhodobých jistot. Tudíž dnešní den očekávejte, že málo co i kdo zůstane stejné či na svém místě.

 

5.10.2017
Ve čtvrtek se zřejmě také pořádně zapotíte. Bezstarostnost a lehkost byste jen marně hledali, spíše bude potřeba s jasnou a cílenou myšlenkou vybojovat to oč vám jde. Hlavou se vám budou honit otázky, které si jindy nepokládáte, protože vás k tomu dovedou okolnosti. A nepůjde o žádné malichernosti, nýbrž o vážné věci, které vás postaví na křižovatku a vy s velkou zodpovědností budete muset rozhodnout, jakým se vydat směrem.

 

6.10.2017
V pátek se vše nafukuje jako bublina, ať je to nadšení, zamilovanost, ale i problémy, nespokojenost. Realita budě nějaká, ale vaše hlava si to převezme po svém. Abyste se tím nevyčerpali, situaci okem zaznamenejte a nejlépe někam zapište a zamýšlení na tím odložte na jindy. Ušetříte si tím spoustu času i svých vlastních sil. Není též správný čas investovat cokoli svého do něčeho, co dnes určitě nevidíte celkově a se všemi detaily.

 

7.10.2017
V sobotu bude převládat nad všemi povinnosti spíše citový život, tak jak ho právě vedete a jak byste si ho chtěli uspořádat podle svých představ. Může se stát, že ony představy budou dosti protichůdné, tudíž si udělejte jasno, co vlastně chcete. Máte-li v zásobě na posouzení vícero vztahů, pak nezbývá, než to hodně zjednodušit a zredukovat, abyste se naprosto nevydali z energie fyzické, převážně však psychické.

 

8.10.2017
Část neděle byste měli prožít nejlépe v přírodě, která vás zbaví přebytečného napětí i chaosu. Vytřídí se zrno od plev a vy pak můžete během odpoledne i večera přemýšlet s uklizenou hlavou nad plánem příštích dnů, dovedete rychleji zrealizovat to, co vám dřív nešlo a nebo se vám do toho nechtělo. Dnešek přeje rychlému maxiúklidu navenek i uvnitř.1 hlasů
Vaše hodnocení