Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Každý týden numeroložka Lenka Lippertová Suchardová vypracovává rozbor následujících dní pro čtenářky Krasna.cz.

NUMEROLOGIE pro tento týden: V pondělí tě rozpláčou staré křivdy, ve středu užívej smyslností

Numerologie
zdroj: Thinkstockphotos Numerologie
aktualizováno 31.07.2017, 09:57 | 31.07.2017, 09:57 | Krásná.cz

Každý týden numeroložka Lenka Lippertová Suchardová vypracovává rozbor následujících dní pro čtenářky Krasna.cz.

31.7.2017
Pondělí je velmi citlivé, v myšlenkách se objeví staré rány. Neodklánějte se od nich, spíše se do nich ponořte. Nejlepším lékem je dnes pláč, který vyčistí tělo na všech úrovních. Časté sprchování či plavání to vše ještě podpoří. Budete pak schopni podívat se na všechny situace nebo trápení z několika stran a díky tomu najdete správné východisko.

 

1.8.2017
V úterý v sobě najděte velmi mnoho trpělivosti. Budete stát před volbou, jak se rozhodnout, co dělat, co si ponechat, jakým směrem jít dál. Základem pro úspěch jsou fungující partnerství, rodina, domov, přátelé nebo pracovní kolektiv. Během dne se společně poraďte, dojděte k závěru, který bude pro vás i ostatní vyhovující a zítra nebo jiný dohodnutý termín aktivně jednejte.

 

2.8.2017
Ve středu prožívejte štěstí a potěšení z lásky, smyslnosti, šťastného partnerství a rodiny, řiďte se více srdcem než rozumem. Do života vám může vejít vášnivý a přesvědčivý člověk, který vám otevře nové možnosti, poskytne zajímavé nabídky. Dnešek přeje práci, která je tvořivá, kreativní, zábavná a vyniknete v ní sami za sebe. Buďte trpěliví a opatrní při práci i sportu na nohy i ruce.

 

3.8.2017
Ve čtvrtek se může stát, že nad sebou najednou ztratíte kontrolu a i z maličkosti se pořádně navztekáte. Dnešnímu dni chybí vytrvalost a trpělivost. Navečer už budete mít dost agresivity a zlosti a spíše zatoužíte po laskavosti a harmonii.Snažte se oddělit pracovní život od osobního. Paměť je dnes slabší, příliš se na ni nespoléhejte.


4.8.2017
Pátek je příliš citlivý a vnímavý. Někdo bude mít potřebu se vyplakat a jiný zase příliš nařizovat a organizovat, ale jen proto, aby nebyl zraňován. Odpoledne vzroste energie a chuť vymýšlet a řešit. Večerní čas slouží k přehodnocování - života, práce, vztahů, materiálních jistot, osobního růstu… Každé ukončení nastartuje nový a zajímavější začátek.

 

5.8.2017
V sobotu se připravte na načekané problémy, ať v práci, partnerství, s dětmi, na cestách... Přemýšlejte, jaké chyby stále děláte, překážky mají svůj důvod. Pochopením se zklidníte a ta správná cesta se uvolní. Emoce, jako žárlivost, podezřívavost, zanedbávání, dnes budou velmi intenzivní a destruktivní. Raději se zaměřte na užitečné a praktické věci - rozvrh aktivit letního dne, rozvoj v pracovní oblasti, vzdělávání se, zlepšení situace v manželství…

 

6.8.2017
V neděli si všímejte nejen svých potřeb, ale zajímejte se i druhé. Zastavte se, sledujte a přemýšlejte. Můžete vidět, co dříve unikalo vašemu zraku. Možná je někdo, kdo by uvítal vaši pomoc, radu, váš čas. Naslouchejte sobě, ostatním, nechte na sebe působit jemnější vibrace celého okolí. Tak snadno zjistíte, v čem se pohybujete a proč se možná nemůžete hnout z místa.1 hlasů
Vaše hodnocení