Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Každý týden numeroložka Lenka Lippertová Suchardová vypracovává rozbor následujících dní pro čtenářky Krasna.cz.

NUMEROLOGIE pro tento týden: V pondělí zapomeň na partnera, ve čtvrtek čekej změny

Numerologie
zdroj: Thinkstockphotos Numerologie
aktualizováno 19.06.2017, 10:15 | 19.06.2017, 10:15 | Krásná.cz

Každý týden numeroložka Lenka Lippertová Suchardová vypracovává rozbor následujících dní pro čtenářky Krasna.cz.

19.6.2017
V pondělí se zaměřte na sebe, svůj vlastní život a domov. Přemýšlejte, co byste mohli změnit nebo vylepšit. Je čas organizovat a řídit. Vytvořte si pevnější základnu a z domova oázu bezpečí a klidu. Ve vztazích si dopřejte svobodu, proto si udělejte Vy i partner samostatné programy, jeďte na výlet, pobavte se s přáteli… Nervovému systému dnes prospěje trochu dobrodružství nebo překvapení.

 

20.6.2017
V úterý se bude vaše mysl soustředit nikoliv na práci, ale na snění a city. Zatoužíte po někom, kdo ve vás probudí srdce, rozbouří city, vášeň, hormony. Narůstá síla, elán, optimismus, chuť experimentovat a překračovat hranice možností. Máte možnost a odvahu jít do nového účesu, originálních šatů či výstřední image. Své síly ještě více zregenerujete nějakou vitamínovou bombou.

 

21.6.2017
Středa je velmi citově náročná a též pracovní úkoly a povinnosti se na vás sesypou. A tak se nedivte, padne-li na vás únava. Abyste tomu všemu nepropadli, je důležité se zastavit a nekonat dřív, dokud si nejdříve vše do detailů nepromyslíte. Intuitivně pak poznáte, co je třeba v danou chvíli upřednostnit. Během dne pamatujte na krátké přestávky – na odpočinek, jídlo, uklidnění, meditaci, utřídění si myšlenek…

 

22.6.2017
Čtvrtek je den plný zvratů a konfliktů. Vše se bude odehrávat v rychlém tempu a v nečekaných etapách. Proto bude zapotřební pohotového myšlení i jednání. Je možné, že díky těmto souvislostem změníte váš směr v profesi či osobním a citovém životě. Buďte vnímaví v dění kolem vás, na mnoho lidí bude dopadat dnešní prudká síla a budou mít tendenci porušovat předpisy a nedodržovat zákony, a to i za volantem.

 

23.6.2017
Pátek odstartujte s úsměvem a dobrou náladou již při probuzení. Vaše hlava pak bude plná nových a užitečných plánů, jste schopni zapomenou na všechny překážky a nezdary. Radost z maličkostí a optimistická nálada budou váš pohon. Nadchněte se pro cokoliv – změnu, dobrodružství, postup vpřed, naučit se něco, poznat někoho…. Odpoledne je magické, zhmotňuje naše myšlenky a přání. Vznikne-li jakýkoliv problém, odlehčete situaci vtipem.

 

24.6.2017
V sobotu vás pravděpodobně zaskočí pocity, se kterými jste se doposud nesetkali. Dnešní den je totiž příliš senzitivní se sklony k destruktivnímu jednání – utápění se v žalu, vzteku, alkoholu, prášcích, intrikářství. Zastavte se, vnímejte své vnitřní i okolní signály a přemýšlejte o tom, co vám chtějí sdělit. Ve svém dalším konání se pak nenechávejte nikým a ničím omezovat, nebojte se hájit své zájmy. Najděte rovnováhu mezi aktivitou a klidem.

 

25.6.2017
V neděli vám nejvíce prospěje pobyt na čerstvém vzduchu. Budete-li zavřeni doma či psychicky jakoby v kleci, přichází náladovost, nevypočitatelnost a celková přepracovanost těla či hlavy. Uposlechněte vnitřní nutkání číst, studovat či bádat v duchovní oblasti – najdete tak řadu odpovědí na vaše otázky. V partnerství se vyhněte podezíravosti a žárlivým scénám, o budoucnosti přemýšlejte s chladnou hlavou.0 hlasů
Vaše hodnocení