Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Každý týden numeroložka Lenka Lippertová Suchardová vypracovává rozbor následujících dní pro čtenářky Krasna.cz.

NUMEROLOGIE pro tento týden: V pondělí zapomeň na romantiku, ve čtvrtek tě dostihne stres

Numerologie
zdroj: Thinkstockphotos Numerologie
aktualizováno 25.09.2017, 10:56 | 25.09.2017, 10:56 | Krásná.cz

Každý týden numeroložka Lenka Lippertová Suchardová vypracovává rozbor následujících dní pro čtenářky Krasna.cz.

25.9.2017
Pondělí raději nečekejte poklidné či zábavné a nebo romantické – tak to opravdu ne. Všechno bude zvláštně a nepochopitelně naruby a vám často nezbude, než jen přihlížet a zareagovat, až když čas dovolí a vás momentálně osvítí, co si počít a jak s tím naložit. Večer si zasloužíte odpočinek a celkově vypnout, ať ve společnosti zábavných lidí a nebo ve vaně či v posteli.

 

26.9.2017
Úterý nepřeje lenochům. Naopak je důležité už od rána zapojit všechny receptory a detailně sledovat, co by se vám mohlo hodit a jak toho využít dále. Dnešek totiž přináší spoustu darů, ale jen těm, kteří se odváží si je nejen vzít, ale vědí, jak s tím dál zacházet a navíc neprodělat. Tudíž celý den máte svou budoucnost v rukách jen vy sami. Každá maličkost je důležitá.

 

27.9.2017
Středa je dosti ovlivněna včerejšími událostmi. Je možné, že jste díky tomu dozráli k určitému rozhodnutí a dnes už vás od této myšlenky nic neodradí. Stali jste se rozhodní, průbojní a statečně vykročíte přes práh do částečného, možná úplného, neznáma. Nebojte se, vaše vůle je neskutečně silná a nemůže ji absolutně nic porazit ani zničit.

 

28.9.2017
Ve čtvrtek budete marně zalézat do kouta, stejně si vás jakákoli stresující situace najde a nakonec za ni budete rádi, protože se tím rychle vyřeší ať nově vzniklý problém či dlouhodobě vleklý. Proto nic neodkládejte na zítřek. Dopoledne může vypadat dosti chaoticky, ale odpoledne už bude mít vše hlavu a patu. Pokud můžete, vynechejte dopravní prostředky, chůzí se zbavíte nadbytečné ohnivé energie, se kterou byste nebyli k rodině či přátelům moc milí.

 

29.9.2017
V pátek se probudíte a ať už jste měli v plánu cokoli, tak se vám do toho nebude chtít. Těžké tělo, zmatený mozek, buď vystoupí na povrch opravdová únava nebo bacil, ale možná jen potřeba nic nedělat. Ideální je vzít si dovolenou a vyléčit se nebo jen tak si být doma, ale vůbec nejlepší je čerstvý vzduch venku a dýchat ostošest, jako byste se měli zásobit kyslíkem na celou zimu.

 

30.9.2017
Sobota je mentálně činorodá a zvídavě nabuzená – myslíte si, že budete mít chuť uklízet, vařit, prát, dělat s dětmi úkoly? Nejspíš jste si odpověděli, nezbývá než vymyslet výlet, ale ne k rodičům na oběd. Jeďte někam, kde to neznáte a i kdybyste zabloudili, budete z toho mít legraci a zažijete něco, na co budete často vzpomínat. Hurá za zážitky!

 

1.10.2017
V neděli začíná nový měsíc a vy budete cítit příval velké energie, takže pak v optimistickém rozpoložení zvládnete spoustu nudných, i když podstatných činností a neuniknou vám ani rychle probíhající změny v okolí, včetně těch vašich. Posedne vás touha naučit se něco nového, ať nauku, jazyk, práci, tanec či.sport. Chytíte se jakékoli výzvy, nadšeně budete překonávat sami sebe, své hranice fyzické i duševní a experimentovat ve všech oblastech, včetně sexuální.0 hlasů
Vaše hodnocení