Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »
reklama

Každý týden numeroložka Lenka Lippertová Suchardová vypracovává rozbor následujících dní pro čtenářky Krasna.cz.

NUMEROLOGIE pro tento týden: V pondělí zatoč se vším, co tě omezuje, v pátek čekej peníze

Numerologie
zdroj: Thinkstockphotos Numerologie
aktualizováno 09.05.2016, 11:12 | 09.05.2016, 11:12 | Krásná.cz

Každý týden numeroložka Lenka Lippertová Suchardová vypracovává rozbor následujících dní pro čtenářky Krasna.cz.

9.5.2016
V pondělí přichází živelná energie. Pocítíte, že je třeba něco udělat. Soustřeďte se na řešení těch záležitostí, které vás nějakým způsobem omezují a ty uzavřete. Pokuste se pochopit a odpustit. Odpoledne je plné signálů a zvláštních vjemů, které vám chtějí ukázat směr i cestu, která je pro vás v tuto chvíli ta nejlepší. Důvěřujte sobě i všemu nevysvětlitelnému.

 

10.5.2016
Úterý je aktivní, hlava vyplodí spoustu skvělých nápadů. Některé z těchto ideálů však nebude možno realizovat v současných podmínkách.. Proto se možná budete muset vzdát toho, na čem příliš lpíte nebo kvůli čemu se trápíte. Až později zjistíte, že radikální změna nemusí znamenat smutek a trable, ale radost a štěstí do budoucna.

 

11.5.2016
Ve středu si můžete připadat jako na houpačce, všelijaké podněty a situace vás budou neustále vyvádět z rovnováhy a vše převrátí naruby. Abyste předešli psychickému vypětí, zbytečně se nevysilujte bojem, ale spíše zkuste plout s proudem a vychutnejte si pestrost tohoto dne. K večeru se vše zklidní. Tento čas využijte k rychlému zregenerování sil, protože do konce měsíce bude ještě pár takových vysilujících dní.

 

12.5.2016
Čtvrtek probíhá ve finančním a kariérním duchu. Objeví se příležitost nové práce nebo vzdělání. Buďte pozitivně naladěni a v dobrém rozmaru, jen tak si vychutnáte všechny příchozí „dary“. Prožijte den v pohodě, nenechávejte se zatáhnout do časové tísně a jiných stresujících situací. Nesnažte se, aby bylo vše dokonalé. Obdivujte pestrost života a jarní přírodu v plném rozpuku, načerpáte tím optimistickou náladu a sílu.

 

13.5.2016
V pátek se do všeho pustíte s neskutečnou vervou a odhodláním. Dařit se bude všem, kteří cílevědomě přemýšlí. Přichází nové možnosti, kontakty i obchody. Překvapí vás náhlé a nečekané příjmy i výdaje, proto myslete na budoucnost, kdy bude potřeba použít skryté zásoby. Rozruch vás čeká i ve vztazích. Možná se objeví bývalí partneři nebo nová vášeň a pokušení.

 

14.5.2016
Sobota je velmi rychlá až zbrklá. Svou nedočkavostí, roztržitostí nebo pod emočním tlakem můžete způsobit něco, co byste za normálních okolností nikdy neudělali. Snažte si udržet své chování i mluvení pod kontrolou, abyste neměli důvod později litovat. Věnujte se všemu s maximální ostražitostí, zbytečně neriskujte. Večer už je naštěstí klidnější a stálejší.

 

15.5.2016
V neděli můžete být zmateni svým chováním. Bouřlivé emoce a lamentování vás přepadnou, pokud budete cítit tlak někoho či něčeho na vaší osobu. Vymezte si svůj prostor, v němž budete chráněni před vlivem ostatních. Hledejte sami sebe a své touhy a přemýšlejte, jak je můžete realizovat. Budete-li vědět, co přesně chcete, v blízké budoucnosti se váš sen vyplní.2 hlasů
Vaše hodnocení