Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Každý týden numeroložka Lenka Lippertová Suchardová vypracovává rozbor následujících dní pro čtenářky Krasna.cz.

NUMEROLOGIE pro tento týden: V pondělí zatoč se vším, co ti škodí, v pátek zmeň zásadně svůj vztah

Numerologie
zdroj: Thinkstockphotos Numerologie
aktualizováno 07.08.2017, 11:29 | 07.08.2017, 11:29 | Krásná.cz

Každý týden numeroložka Lenka Lippertová Suchardová vypracovává rozbor následujících dní pro čtenářky Krasna.cz.

7.8.2017
Pondělí využijte k radikální změně, rozhodnutí, stěhování, odstranění něčeho škodlivého z vašeho života. Vaše odhodlání by dokázalo narušit jen časově vypětí, direktivní systém či člověk a nebo opakující se podvědomé myšlenky a pohyby. Po celý den si chraňte citlivý krk šátkem, nejlépe zeleným. Sdělujte své pocity jen tomu, komu bezvýhradně důvěřujete.

 

8.8.2017
V úterý se nebraňte myšlenkám a nápadům, které pro vás mohou být něčím užitečné a postupně jim dodejte pevný a praktický tvar. Nezaplétejte se do neustálého omílání vztahových či finančních problémů, ale řešte prakticky to nejdůležitější. Po práci narušte svůj každodenní stereotyp nezvyklou aktivitou nebo návštěvou. Neřešte problémy a tíhu života, ale bavte se.

 

9.8.2017
Středa se neobejde bez konfliktů a jejich řešení. Zharmonizujte rozum i cit, rozlišujte vnitřní svět prožitků a vnější realitu a hlavně nezaměňujte lásku za přátelství. Pochopte překážky, které vám brání v postupu vpřed. Proberte všechny detaily, aby vám nic neuniklo. Vymaňte se z vlastního omezení. Zaměřte se na své vlastní prožitky a pocity. Zjistěte, co si žádá vaše duše?

 

11.8.2017
V pátek postupujte jasně a cíleně krok za krokem, neskákejte z myšlenky na myšlenku, z akce do akce – bylo by to nicnedávající a ztrátové. Celý den je velmi výkonný, najděte v sobě palivo a odstartujte nový životní plán, pracovní projekt, dobrodružný výlet, zásadní krok ve vztahu... Se soucitem a spoluúčastí k problémům nebo nespravedlnosti možná někomu pomůžete.

 

12.8.2017
V sobotu si udržte smysl pro humor i hravost. Shromažďujte informace o všech věcech, které vás zajímají a objevujte co nejvíce pohledů na danou situaci. Pokud přešlapujete na místě, zkuste se uvolnit a využít čas co nejefektivněji, místo abyste se vysilovali zbytečným zápasem. Nebojujte, neexperimentujte a neriskujte! Obklopte se lidmi spokojenými, veselými a nezávislými.

 

13.8.2017
Nedělní den je plný nových a nečekaných podnětů, činností a dobrodružství. Užívejte si toho všeho naplno, ale vědomě a zodpovědně. I když budete mít potřebu vše stihnout a nebo dokončit, neriskujte, nejednejte unáhleně ani impulzivně. Nebuďte k sobě ani druhým zbytečně nároční, kritičtí a pedantní. Najděte vlastní způsob fyzického uvolnění – sport, procházka, tanec, velký úklid, spánek…0 hlasů
Vaše hodnocení