Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Každý týden numeroložka Lenka Lippertová Suchardová vypracovává rozbor následujících dní pro čtenářky Krasna.cz.

NUMEROLOGIE pro tento týden: V úterý buď sebevědomá, ve čtvrtek se neboj říct ne

Numerologie
zdroj: Thinkstockphotos Numerologie
aktualizováno 12.06.2017, 10:51 | 12.06.2017, 10:51 | Krásná.cz

Každý týden numeroložka Lenka Lippertová Suchardová vypracovává rozbor následujících dní pro čtenářky Krasna.cz.

12.6.2017
V pondělí budete stále něčím popoháněni do pohybu, práce, mluvení. Vše se bude odehrávat velice rychle, teprve po 17 hodině se dění navenek i uvnitř vás začne zklidňovat. Pak dáte přednost relaxaci, bezpečí domova či vřelému vztahu. Během dne si promněte palce u nohou, ulevíte tak těžké hlavě i krční páteři. Dnes se daří cestování, ať pracovnímu či soukromému.

 

13.6.2017
Úterý je velmi temperamentní, upřednostňuje logické myšlení, sebevědomé vystupování s diplomatickým chováním a výřečností. Díky hovornosti a zvídavosti vás to potáhne mezi lidi a velmi rychle si dokážete najít přátelé či partnery na své úrovni. Odpoledne se můžete cítit po tomto duševním maratónu nervózní.V partnerství je dnes potřeba brát vetší ohledy a více pochopení.

 

14.6.2017
Středa vyniká bohatstvím nápadů a originalitou. S duševními úkoly se vypořádáte velmi rychle, váš mozek dnes dokáže zpracovat nejrůznější informace i dojmy velmi rychle a přesně. Spojte myšlení a rychlé reakce s obratným jazykem schopným vše naplno říct, rozebrat a případně zkritizovat – proto se dnes nevyhýbejte případným konfliktům a vše na místě vyřešte. Můžete prožít vášnivý erotický románek, ale nepočítejte s dalším slibným výhledem do budoucnosti.

 

15.6.2017
Ve čtvrtek jste schopni velkého vciťování. Jen si o hlídejte, zda-li se příliš nepodřizujete požadavkům okolí a ostatních lidí, zda si nepřivlastňujete jejich problémy a netrpíte místo nich. Neříkejte stále „ANO“ každému a všemu, naopak se je snažte zdvořile odmítnout a nebojte se říct „NE“ těm lidem, kteří už vás nijak nenaplňují. Vztahy, které dnes vzniknou, budou dlouhodobě založeny na citu.

 

16.6.2017
Pátek je překotně rychlý v práci, myšlení i ve vztazích. Pocit nejistoty vás může nutit řešit vše ještě mnohem rychleji. Pokud se budete muset rozhodnout v nějaké důležité záležitosti, snažte se zpomalit a postupujte svým vlastním tempem, abyste do budoucna neřešili následky dnešní zbrklosti. Ženy dnes přitahují starší muže, kteří se stávají nesmírně tolerantními partnery a učiteli.

 

17.6.2017
Sobotu ovládá silná touha po svobodě v tělesné, duševní i duchovní oblasti, času, potřeb, života… Mentální energie se bouří, prosazuje svou vůli a staví se proti zakódovaným vzorcům. Vaše myšlenky zabrousí i na těžko pochopitelné záležitosti, jako jsou reinkarnace, život po smrti, astrální sexualita. Oranžová barva vás dnes povzbudí najít si svou vlastní cestu. Narovnejte se, bude se vám nejen lépe dýchat, ale také přemýšlet co a jak dále.


18.6.2017
Neděle si zakládá na tom, že nejste sami, že máte kolem sebe rodinu, přátelé či skupinu podobně naladěných lidí. Važte si toho a společně se bavte, sportujte, pracujte, povídejte si a při tom hravě vyřešte své nebo společné problémy. Své domovy dnes můžete jakkoliv obnovovat, renovovat – vymalovat zdi barevně, přestěhovat nábytek, doplnit obrázky, kytkami, doplňky… Také si udělejte radost nákupem pěkného oblečení.0 hlasů
Vaše hodnocení