Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Každý týden numeroložka Lenka Lippertová Suchardová vypracovává rozbor následujících dní pro čtenářky Krasna.cz.

NUMEROLOGIE pro tento týden: V úterý bude příležitost zazářit, v pátek pozor na sebeovládání

Numerologie
zdroj: Thinkstockphotos Numerologie
aktualizováno 09.10.2017, 10:03 | 09.10.2017, 10:03 | Krásná.cz

Každý týden numeroložka Lenka Lippertová Suchardová vypracovává rozbor následujících dní pro čtenářky Krasna.cz.

9.10.2017
V pondělí vkládejte svou energii do těch činností, na kterých už delší dobu pracujete a máte je do detailů promyšlené. Možná se během dne přihodí něco, s čím jste vůbec nepočítali, čímž můžete nastartovat jiný životní příběh a osud. Přizpůsobte se změnám, při řešení nechte stranou rozumová hodnocení a kritiku. Vaše intuice vám napoví, kudy se vydat a jak postupovat, případně vás osvítí geniální myšlenka.

 

10.10.2017
V úterý se ocitnete na jevišti velkého divadla, předveďte se v tom nejzářivějším světle. Ukažte všem, jaké kvality ve vás dřímou. Nestyďte se. Prezentujte se na správném místě a ve správný čas, abyste za své představení byli též náležitě odměněni. Využijte energickou a dynamickou energii dnešního dne. Hrajete o lepší budoucí časy.

 

11.10.2017
Středa se bude prezentovat neskutečně silnou energií, kterou může být těžké v některých situacích zvládnout. Je to den velkých možností. Dopoledne si připravte seznam akcí, které už dlouho odkládáte. Odpoledne je velmi rychlé, nevázané až agresivní, tudíž vše najednou zvládnete rychle, bez strachu a jakýchkoli omezení. Po práci si zasloužíte výlet do vámi doposud neznalého místa.

 

12.10.2017
Ve čtvrtek hledejte své vlastní ukotvení, najděte místo, kam patříte. Dnes se velmi špatně řeší problémy, vymyslete raději takové cestičky, kterými byste tuto komplikaci posunuli na jindy. Odpoledne při jednáních očekávejte méně diplomacie, více vznětlivosti, bojovnosti, přehánění i lhaní. Udělejte vše pro to, abyste předešli fyzickému i psychickému vyčerpání, ať v zaměstnání, doma či za volantem.

 

13.10.2017
Pátek je náročný na sebeovládání, můžete učinit i více nerozumných rozhodnutí. Snadno se dostanete do konfliktu doma, v obchodě, na ulici i v práci, protože budete trvat na něčem, s čím v danou chvíli absolutně nesouhlasíte. Odpoledne si pohlídejte své finance, abyste zbytečně neutráceli a nesáhli si pak na dno nebo nerozpoutali dlouhodobý problém.

 

14.10.2017
Sobota je vizionářsky plodná, ponejvíce s obchodem, financemi, ale též se splněním si tajných přání, celkovou změnou, svobodou, houževnatostí, rychlým až ohromujícím vzestupem ve sportu, práci…. Náhodně se setkáte s někým nebo nějakou informací, díky které se vše, co doteď stagnovalo, dá do pohybu. Důvěřujte intuici a svým citům, pravidla si určujete vy sami.

 

15.10.2017
V neděli nás čeká náročný den, převážně v citovém a emočním prožívání. Díky nerozvážnosti, unáhlenosti nebo vzrušujícímu a dobrodružnému zážitku se můžeme ocitnout v nesnázích. Odstartujeme sice nějakou novou životní fázi, ale nebude snadná, i když plná zkušeností, o kterých by se pak daly sepisovat knihy na pokračování. Nedělní téma tedy zní „trpělivost“, nedělejte nic, kde cítíte pochybnosti a nepříjemno.0 hlasů
Vaše hodnocení