Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Každý týden numeroložka Lenka Lippertová Suchardová vypracovává rozbor následujících dní pro čtenářky Krasna.cz.

NUMEROLOGIE pro tento týden: V úterý čekej nepříjemnosti, ve čtvrtek šanci ukázat, co v tobě je

Numerologie
zdroj: Thinkstockphotos Numerologie
aktualizováno 05.02.2018, 11:18 | 05.02.2018, 11:18 | Krásná.cz

Každý týden numeroložka Lenka Lippertová Suchardová vypracovává rozbor následujících dní pro čtenářky Krasna.cz.

5.2.2018
V pondělí udělejte vše pro to, aby vaše hodnoty a činnosti byly zviditelněné a dočkali jste se tak zaslouženého ocenění v jakékoli podobě. Dnešní den, a vaše duše to cítí, si přeje druhé učinit spokojené a šťastné, čímž se naopak i vy sami bude cítit naplněni. Odpoledne je plné signálů a zvláštních vjemů, které vám chtějí ukázat směr i cestu, která je pro vás v tuto chvíli ta nejlepší.

 

6.2.2018
V úterý dopoledne se vám do cesty připletou různé překážky a nepříjemnosti. Po chvíli si nejspíše uvědomíte, že dané téma řešíte již nějakou dobu a nedokážete se přes stále se opakující emoční prožívání dostat do jiného bodu. Odpoledne vám pomůže vše pochopit a vnitřní neklid ustálit, ale je nutné, abyste tomu byli trochu nápomocni. Proto si udělejte chvíli čas pro sebe a přemýšlení.

 

7.2.2018
Středeční dopoledne může být chaotické navenek i uvnitř vás. Abyste se příliš do všeho nezamotali, je nutné začít co nejvíce používat slovíčko „NE“. Tím, že něco odmítnete, vyhodíte, skončíte…, zjistíte, jak snadněji se vám dýchá. Vše, co jste doteď vnímali jednostranně, můžete nakonec pochopit z jiného úhlu pohledu a odlehčit tak svému srdci, duši či svědomí.

 

8.2.2018
Čtvrtek je dynamický a praktický. Nepropásněte šance např. oslovit konkrétní osobu, ukázat své schopnosti, jít na pohovor, zapsat se do školy… Zabodujte nejen u ostatních, ale pocit vítězství mějte hlavně sami se sebou. A taky se za to náležitě odměňte. Vnímejte pozorněji vše, co se kolem vás děje a nebojte se použít a využít jakoukoli maličkost ve svůj prospěch.

 

9.2.2018
V pátek se na vás usměje štěstí. V pracovní oblasti dostanete lákavou nabídku, získáte více sebedůvěry, do cesty vám vstoupí člověk, který ovlivní chod dalších dní či let, na zdravotní problém najdete lék… Pro každého jsou připraveny takové situace, se kterými by se mělo nějak naložit, ne je nechat vyšumět nebo utéct. Váháním byste ztratili více než riskováním, jděte, raději do toho skočte.

 

10.2.2018
Budete-li se cítit v sobotu unaveni, pak je to tím, že potřebujete změnu, něco nového. Popřemýšlejte, co byste mohli ve svém životě dělat jinak. Zaměřte se na sebe, jak žijete a co vás obklopuje. K lepšímu soustředění vám pomůže chůze, pohyb, fyzická práce a kvalitní dýchání. Vymyslíte pak plán, jak a čím vylepšit sebe, pracovní i domácí prostředí. Vytvoříte si tím novou a pevnější základnu.

 

11.2.2018
V neděli využívejte při vyjadřování svých potřeb hojně své výřečnosti. Nicméně uvědomte si i své hranice. Buďte iniciativní a duševně aktivní a neodmítejte jakákoliv setkání. Poznáte nové milé lidi, možná navážete nová přátelství. Pokud vám dnes najednou přestane fungovat elektrický přístroj, neřešte to. Až se situace a vlny okolo vás uklidní, i přístroj začne pracovat jak má.0 hlasů
Vaše hodnocení