Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Každý týden numeroložka Lenka Lippertová Suchardová vypracovává rozbor následujících dní pro čtenářky Krasna.cz.

NUMEROLOGIE pro tento týden: V úterý je pravý čas na resty, ve čtvrtek si užij svádění

Numerologie
zdroj: Thinkstockphotos Numerologie
aktualizováno 06.11.2017, 11:11 | 06.11.2017, 11:11 | Krásná.cz

Každý týden numeroložka Lenka Lippertová Suchardová vypracovává rozbor následujících dní pro čtenářky Krasna.cz.

6.11.2017
Pondělní dopoledne nebude nabito přílišným nadšením a elánem. Dospělí se většinou překonají, ale děti, budou-li na ně ve škole čekat jen povinnosti a zkoušení, si vymyslí nevídané situace, jen aby tam nemusely. Odpoledne už vládne jinou energií. Do života vám může vejít mladý, půvabný, vášnivý a přesvědčivý člověk, který vám otevře nové možnosti a poskytne zajímavé nabídky.

 

7.11.2017
V úterý dopoledne nic nezačínejte, ale spíše dořešte a ukončete, co vás obtěžuje. Buďte maximálně opatrní na své věci, z nepozornosti hrozí ztráty - v dopravních prostředcích, při nakupování, smlouvání… Odpoledne dává zelenou jakýmikoliv soutěžním aktivitám, ať duševním či fyzickým, v práci, ve škole, sportu ... Neplýtvejte silami na případné malicherné spory s okolím.

 

8.11.2017
Ve středu se připravte na neuvěřitelné zvraty, při kterých se celkem zapotíte. Než se rozkoukáte a zorientujete, bude vše zase jinak. Dnešní den je zkouškou průbojnosti, odvahy a nezávislosti. Máte chuť dělat věci, které jste ještě nikdy nedělali. U některých však tato energie stoupne natolik, že budou překračovat zákony a všechna pravidla. Experimentujte sami se sebou – vyzkoušejte nový účes, image, výrazné oblečení…

 

9.11.2017
Čtvrtek se odehrává v duchu zvýšené citlivosti, harmonice, partnerských vztahů, lásky, seznamování, svádění. Očekávejte mnoho příjemných událostí, zážitků a zpráv na téma citového a rodinného života. Každý z nás je dnes přitažlivý pro ostatní, užívejte si zájem druhých, můžete zažít vášnivý vztah, pravou lásku. Dnešní den není o logice a rozumném uvažování, důvěřujte jen své intuici a pocitům.

 

10.11.2017
Pátek je nejaktivnější a nejvýkonnější den z celého týdne. S dobře usměrněnou a kontrolovanou energií jste schopni dosáhnout čehokoliv. Dokážete překonat sami sebe i všechny životní překážky. Nezastavíte se před žádným problémem. Od 17. hodiny buďte ostražití na cestách, řidiči budou uspěchaní, netolerantní a agresivní. Navíc lidé i zvířata budou zmateně přebíhat silnice.

 

11.11.2017
V sobotu si vyjeďte do přírody, zvláště popadne-li vaše dítě vztek, chůzí a běháním se uklidní. Psychicky a fyzicky se i vy budete cítit silnější a odolnější. Popřemýšlejte, jak byste mohli do budoucna všechny své znalosti a zkušenosti úspěšně zužitkovat, nejlépe s finančním ziskem. S partnerem si během procházky promluvte o problémech, které vás trápí – dnes je vhodná doba k vyříkání, urovnání a smíření.

 

12.11.2017
Radost z maličkostí a optimistická nálada budou vaším hlavním nedělním pohonem. Nadchněte se pro cokoliv – změnu, dobrodružství, postup vpřed, naučit se něco, poznat někoho…. Tím zapomenete na všechny dosavadní překážky a nezdary. Odpoledne je magické, zhmotňuje naše myšlenky a přání. Vznikne-li jakákoliv překážka či konflikt, odlehčete situaci vtipem.0 hlasů
Vaše hodnocení