Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »
reklama

Každý týden numeroložka Lenka Lippertová Suchardová vypracovává rozbor následujících dní pro čtenářky Krasna.cz.

NUMEROLOGIE pro tento týden: V úterý nečekané zprávy, víkend plný emocí

Numerologie
zdroj: Thinkstockphotos Numerologie
aktualizováno 02.01.2017, 09:46 | 02.01.2017, 09:46 | Krásná.cz

Každý týden numeroložka Lenka Lippertová Suchardová vypracovává rozbor následujících dní pro čtenářky Krasna.cz.

2.1.2017
V pondělí se snažte sledovat, jak se cítíte, co vám přichází na mysl, jaké máte nějaké touhy a přání? Celý den je zvláštní v tom, že dokážete předvídat a měnit svou vlastní životní cestu a rozhodnutím změnit cíl. Všechny maličkosti vám budou chtít pomoci se správně nasměrovat. Udělejte si tento den takový, abyste v tomto roce uměli zklidnit a upevnit své životní jistoty a měli tak pocit naplnění a spokojenosti na všech úrovních.

 

3.1.2017
Úterý přinese spoustu novinek, příležitostí i dobrodružství. Zapomeňte na nudu. Každý si dokáže dnešní den vymodelovat tak, aby vyhovoval potřebám. Odpoledne vás může překvapit nečekaná zpráva či neohlášená návštěva přátel či příbuzných. Večer je ideální k rozšíření okruhu známých nebo nalezení spřízněné duše.

 

4.1.2017
Středa bude přitahovat stresové situace, rychlé akce, řešení a nečekané změny důležitých životních pilířů. Berte vážně rady přátel nebo odborníků, vyhnete se tak prožití některých dramat na vlastní kůži. Mohou se na vás obracet lidé, kteří budou procházet určitou životní zkouškou a požádají vás o pomoc nebo alespoň o vyslechnutí. Nostalgický večer vás překvapí vzpomínkami zasahujícími až do dětství.

 

5.1.2017
Ve čtvrtek budete se svými nabitými baterky tak rozjetí, že vás nic nezastaví. Okolí se nestačí divit, s jakým sebevědomím a odvahou razíte svou cestu. Už víte, že nyní směřujete za daleko důležitějšími a trvalejšími cíly, než doposud. Svým živým tempem dokážete strhnout ostatní, kteří jsou buď stále plni strachu nebo zamrzlí. Možná se rozhodnete rozšířit si vzdělání, protože odhalíte pár mezer.

 

6.1.2017
V pátek si uvědomíte, že zastáváte jiné postoje a pohledy na věci, než jak tomu bylo před nějakým časem. Zjišťujete, že vaše vlastní síla dokáže vnést do života větší vyváženost a libější průběh dle očekávání. Vnitřní i vnější síly dnes naberou větší spád, bude těžké je usměrnit. Hlava bude plná nápadů a smělých ambicí. Strategii svého postupu však vymýšlejte rozvážně krok za krokem. Meditujte.

 

7.1.2017
Sobota vás zahrne velmi silnými citovými zážitky, které mohou od základu zatřást s vaším životem. V některých vámi doposud braných stálých a jistých životních jistot odhodíte růžové brýle a podíváte se pravdě zpříma do očí. Tím se změní váš žebříček hodnot a další směřování. Ve všem, co se dnes přihodí, hledejte hlubší smysl. Přichází vaše vlastní proměna a větší porozumění vlastního Já.

 

8.1.2017
Neděle vás bude neustále vyvádět z rovnováhy a z obvyklého klidu. Vždy se objeví nečekané situace, nezvané návštěvy, překvapivé chování druhých, které vás zaskočí. Obrňte se trpělivostí a v klidu zhodnoťte, kde je potřeba se vzepřít, aby s vámi nebylo manipulováno jako s loutkou. K večeru se dočkáte klidu a nakonec si uvědomíte, že nebýt dané vzrušující události, nacházeli byste se stále v začarovaném kruhu.0 hlasů
Vaše hodnocení