Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »
reklama

Každý týden numeroložka Lenka Lippertová Suchardová vypracovává rozbor následujících dní pro čtenářky Krasna.cz.

NUMEROLOGIE pro tento týden: V úterý nová přátelství, ve čtvrtek pozor na křivdy

Numerologie
zdroj: Thinkstockphotos Numerologie
aktualizováno 12.12.2016, 10:31 | 12.12.2016, 10:31 | Krásná.cz

Každý týden numeroložka Lenka Lippertová Suchardová vypracovává rozbor následujících dní pro čtenářky Krasna.cz.

12.12.2016
V pondělí přichází velké množství energie. Abyste se nenudili, dopřejte si mnoho nových podnětů a činností. Snažte se mít všechny povinnosti co nejdříve za sebou, abyste pak mohli dělat, co vás napadne.Najděte oblasti života, ve kterých byste rádi něco změnili. Buďte činorodí a nápadití a svou energií nadchněte také ostatní. Velmi tvořivý a plodný den.

 

13.12.2016
Úterý podporuje prohlubování vztahů, projevy citů, zvláštní setkání a nová přátelství. Některé vztahy však mohou zaniknout nebo dojde k náhlé změně, neočekávanému posunu událostí a nebo ukončení problému. Nechte něco odejít, i když to bolí. Vyplňte čas tvorbou – vařením, stříháním, dekorací, módou, zpěvem - tímto můžete ovlivnit společenskou a emocionální atmosféru kolem vás.

 

14.12.2016
Středa je podnikavá, průbojná a ctižádostivá. Se všemi situacemi se vypořádáte velmi rychle a s odvahou se pustíte do řešení konfliktů nebo odkládaných problémů. Vyniká potřeba prezentovat se, dostat se do středu zájmu a získat chválu, obdiv a uznání okolí. Nebojte se větších výdajů, máte-li svůj záměr detailně promyšlený. Je možné, že vám dokonce do klína spadne nečekaně slušný obnos.

 

15.12.2016
Ve čtvrtek projdou vaší myslí všechny hluboké citové vazby, znovu se otevřou radosti i strasti či křivky. Přemýšlejte o svém vztahu k mateřství, ženám, pokuste se zacelit bolestivé rány ve vztahu k matce. V profesi můžete dosáhnout velkého úspěchu. Blaženě prožívejte konec nějaké důležité životní fáze nebo se těšte z nového příjemného poznatku. Radujte se ze života a jeho naplnění.

 

16.12.2016
V pátek se chovejte se přesvědčivě a sebejistě. Jste schopni se zviditelnit, jen si dodejte odvahy. Vymaňte se z vlivu starých zvyklostí a důvěrně známého okolí, především mínění ostatních. Všechno přeházejte a jděte cílevědomě a neohroženě svou vlastní cestou. Jakékoli nepříjemnosti postupem času překonáte. Vztahy oživíte odstraněním zaběhlé rutiny a samozřejmosti.

 

17.12.2016
V sobotu se ocitnete na křižovatce a směr, jímž se teď vydáte, může rozhodnout o celém vašem dalším životě. Využijte této příležitosti a učiňte odvážné rozhodnutí. Řekněte z plného srdce: „Ano!“ I chybné rozhodnutí je lepší než žádné. Dejte najevo své city, volbu vzdát se všeho ostatního a věnovat se jen tomu jedinému. Ve vztahu zatoužíte po velké, hluboké a intenzivní lásce.

 

18.12.2016
V neděli se situace nebudou vyvíjet podle předpokladu nebo přání. Zaskočí vás nečekané události a změny plánů, zklamání v očekávání. Vše co bylo budováno na špatných základech, se dnes vymkne kontrole, příp. zhroutí. Bezpečí hledejte v klasických hodnotách, jako je domov a rodina a v činnostech s nimi spojenými – opětování lásky a péče, vaření, kutilství, zahradničení…0 hlasů
Vaše hodnocení