Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »
reklama

Každý týden numeroložka Lenka Lippertová Suchardová vypracovává rozbor následujících dní pro čtenářky Krasna.cz.

NUMEROLOGIE pro tento týden: V úterý pozor na nepříjemné zvraty, víkend přinese rozchody a pády

Numerologie
zdroj: Thinkstockphotos Numerologie
aktualizováno 30.01.2017, 11:50 | 30.01.2017, 11:50 | Krásná.cz

Každý týden numeroložka Lenka Lippertová Suchardová vypracovává rozbor následujících dní pro čtenářky Krasna.cz.

30.1.2017
Pondělí dodává vztahům harmonii, vyrovnanost i oddanost a v praktických záležitostech úspěch díky pečlivému promýšlení a plánování. Pokud chcete dosáhnout cíle, zpracujte všechny podmínky, které vás obklopují. Nelze jen něco vytrhnout. Budete-li roztržití, přecitlivělí a nerozhodní, odejděte do klidu, odpočiňte si, vydýchejte to. Vše se zklidní a vy jste opět připraveni myslet, rozhodnout se a jednat.

 

31.1.2017
Úterý je dnem nečekaných zvratů, mnohdy s nepříjemným průběhem. Co je nepříjemné, však nemusí být špatné. Zbavte se strachu, objevte pravdu, rozbijte iluze a snažte se dokončit dlouho odkládanou nepříjemnou záležitost. Při neřešení se mohou objevit hádky, rozbroje, destrukce. Používejte logiku a rozum, než fantazírování a vzletné představy. Praktický den, kdy budujete základnu příštích měsíců či let.

 

1.2.2017
Středa je akční, plná pohybu, ctižádostivá a cílevědomá. Soustřeďte se na všechny záležitosti, které vás nějakým způsobem omezují a ty uzavřete. Zviditelní se různé protiklady - nezávislost a závislost, rozum a cit, váhavost a rozhodnost, upřímnost a faleš... Pokuste se pochopit a odpustit těm, kteří si neuvědomí přehnanou sebedůvěru, kritiku či opovržlivé chování.

 

2.2.2017
Ve čtvrtek můžete dosáhnout všeho lehce a snadno. Vyjadřujte své myšlenky, využijte schopnosti i vědomosti k pozvednutí sebehodnoty. Buďte romantici a užijte si života ve všech oblastech života. V partnerství se sice můžete cítit podráždění a nervózní, ale nakonec to vystupňuje ve vášeň a prožitek živých fantazií. Opatrně však na citové zažehnutí mimo vlastní partnerství.

 

3.2.2017
Pátek je podnikavý, průbojný a ctižádostivý. Se všemi situacemi se vypořádáte velmi rychle a s odvahou se pustíte do řešení konfliktů nebo odkládaných problémů. Vyniká potřeba se prezentovat, dostat se do středu zájmu a získat chválu, obdiv a uznání okolí. Nebojte se větších výdajů, máte-li svůj záměr detailně promyšlený. Je možné, že vám dokonce do klína spadne nečekaně slušný obnos.

 

4.2.2017
V sobotu se situace nebudou vyvíjet podle předpokladu nebo přání. Zaskočí vás nečekané události a změny plánů, zklamání v očekávání. Vše co bylo budováno na špatných základech, se dnes vymkne kontrole, příp. zhroutí. Bezpečí hledejte v klasických hodnotách, jako je domov a rodina a v činnostech s nimi spojenými – opětování lásky a péče, vaření, kutilství, zahradničení…

 

5.2.2017
Neděle je den emocí, citů, sbližování či rozchodů. Příliš nepřemýšlejte a nerozebírejte své smutky a nezdary, aby to nepřerostlo v dramatickou bezvýchodnost. Dokážete se naladit na rozpoložení ostatních a až příliš se do nich ponořit. Nepřehánějte to s nápomocí, lidé se pak mohou cítit rozladěni či přidušeni a nebo toho využijí a jejich problém hodí na vás. Ve volných chvílích si jemně masírujte nebo hlaďte břicho, trávení je příliš choulostivé.0 hlasů
Vaše hodnocení