Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »
reklama

Každý týden numeroložka Lenka Lippertová Suchardová vypracovává rozbor následujících dní pro čtenářky Krasna.cz.

NUMEROLOGIE pro tento týden: V úterý pozor na nevěru, ve čtvrtek tě dostihne přecitlivělost

Numerologie
zdroj: Thinkstockphotos Numerologie
aktualizováno 15.08.2017, 10:45 | 15.08.2017, 10:45 | Krásná.cz

Každý týden numeroložka Lenka Lippertová Suchardová vypracovává rozbor následujících dní pro čtenářky Krasna.cz.

15.8.2017
V úterý se můžete cítit neklidní z toho, čemu dát přednost. Jedna vaše část totiž touží po klidu domova a lenošivém dni a ta druhá sní o dobrodružství a cestování po světě. Dnešek je velmi choulostivý pro dvojice, neboť podněcuje k neuváženému vzplanutí a nevěře, čímž lehce zavrhnete jednu lásku pro novou. Relaxaci najdete ve výtvarných dílech a v hudbě.

 

16.8.2017
Ve středu pocítíte potřebu být v tichu, mít prostor a čas být o samotě. Hledejte, analyzujte, utvořte si své názory o životě, světě a dojděte k vlastním praktickým krokům, které zrealizujete v příhodný čas. V lásce vás neoslní oblažující zkušenosti, ale spíše partner, u kterého najdete klid a harmonii. Duševní napětí zvládnete zklidnit za pomoci jógy, meditace a dechových cvičení.

 

17.8.2017
Ve čtvrtek potřebujete společnost vnímavých, trpělivých a ochotných přátel. Emoce a nálady se bouří díky nadměrné přecitlivělosti. Dramatické výstupy od pláče po urážky můžou zaskočit vás samotné, ale i ostatní. Pokuste se nahlédnout na tyto stavy z různých stran. Rozlišujte skutečnost od toho, co si pouze namlouváte a co vám tak ubližuje. Nic neuspěchávejte ani nepřehánějte.

 

18.8.2017
V pátek buďte optimističtí a usmívejte se, dokážete se pak lépe soustředit na to, co je důležité. Díky osobnímu kouzlu, profesionálnímu vystupování, zvídavosti a impulsivnosti se můžete dočkat inspirujících podnětů, živých a vtipných rozhovorů, což vám dodá životní jiskru a chuť do jakýchkoliv dalších aktivit. Inteligentní nápady přijdou pod vlivem stresu. Svou energií a magickou silou dokážete zapůsobit na opačné pohlaví, nepropásněte šanci.

 

19.8.2017
Sobota klade velký důraz na zdraví, cvičení a výživu. Vnímejte fyzické tělo a jeho potřeby, ucítíte-li únavu či podrážděnost, uberte na tempu a najděte si čas na odpočinek. Nevhodný den na fyzické výkony v práci či ve sportu a též se nevyplatí investice a ukládání peněz do něčeho/někoho. Zmatky a strasti, které se mohou nečekaně objevit, sice zdoláte, ale otevírají téma k dalšímu přemýšlení.

 

20.8.2017
V neděli budete mimořádně silní a houževnatí. Únava z předešlých dní vás náhle opustí a do všeho vnesete až příliš velkou aktivitu. U náhlých a nenadálých situací uplatníte praktický a zdravý úsudek. Dokážete bravurně odhalit příležitosti ve svůj prospěch. Vhodný čas k neobvyklým tvůrčím činům i k finančním operacím. Jistotu a podporu naleznete v milostném vztahu.0 hlasů
Vaše hodnocení