Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »
reklama

Každý týden numeroložka Lenka Lippertová Suchardová vypracovává rozbor následujících dní pro čtenářky Krasna.cz.

NUMEROLOGIE pro tento týden: V úterý pozor na pusu, v pátek potkáš svého guru!

Numerologie
zdroj: Thinkstockphotos Numerologie
aktualizováno 21.08.2017, 11:22 | 21.08.2017, 11:22 | Krásná.cz

Každý týden numeroložka Lenka Lippertová Suchardová vypracovává rozbor následujících dní pro čtenářky Krasna.cz.

21.8.2017
Pokud po něčem toužíte, tak pondělí je ten nejlepší den ke splnění za předpokladu, že na to budete intenzivně a soustředěně myslet. Vše, co se vám doposud zdálo v lásce ubíjející, nudné či citově vyprahlé, dostane nový směr a získá oživující energii. Upevněte vztahy, které jste nějaký čas zanedbávali, ať s manželem, přítelem nebo rodiči, kamarádkou či s dítětem.

 

22.8.2017
Úterý se točí kolem vztahů. Kontrolujte své chování a važte slova, zvláště na pracovišti, aby se vše neobrátilo proti vám. Je-li váš protějšek zadaný a nebo se rozhodujte mezi dvěma partnery, pak se dnes objeví důvod, který vám pomůže v dalším rozhodování. K lepší náladě nebo pozvednutí sebedůvěry vám pomůže návštěva kadeřníka, oživení šatníku nebo cvičení ve skupině.

 

23.8.2017
Středa nebude probíhat v klidu a míru, bude-li se v prostoru nacházet někdo, kdo je nespokojený a cítí se omezený. Sdělte nahlas člověku, kterého se to týká, co přesně se vám nelíbí, co vám ubližuje a jaké změny by byly nevhodnější. Tím se z vás vypustí část tíživé energie a dostane příval nové, osvěžující a odvážné. Uvažujete-li o změně místa, rozhoďte sítě a brzy se objeví zajímavá pracovní nabídka.

 

24.8.2017
Čtvrtek byste nejraději prožili v pohádce či romantickém filmu. Vaše Já touží být nadmíru spokojené v bohatství a hýčkané milujícím partnerem. Kůže a její projevy vám dnes odhalí, na co jste už opravdu a nejspíše dlouhodobě alergičtí, jen jste si to vědomě potlačili. Čekají vás lepší časy, pokud se těchto alergenů co nejdříve zbavíte. Vyřešte to a ocitnete se v reálné pohádce.

 

25.8.2017
V pátek ráno nebudete chtít opustit postel. Únava z práce či života vás dohnala a co nejvíce potřebujete, je odpočinek fyzický i duševní. Nebraňte se proto pozváním na jakékoli výlety. Na cestách či v přírodě možná potkáte člověka, který vás něčím osloví a vhodně nasměruje. Dnešní den dokonce dodává odvahu a potěšení z překvapení k nabídkám společného života.

 

26.8.2017
V sobotu se konečně odvážíte postavíte těm, kteří využívají a zneužívají vaše schopnosti, pracovní nasazení, lásku nebo péči. Prosaďte si svou a minimálně pro dnešek si ponechejte energii jen pro sebe. V tomto prostoru a čase pak přehodnoťte všechna pro a proti, na misce vah zjistěte, která strana je čím vychýlená. Kyslík a voda vám pomůžou v přemýšlení a rozvážném plánování budoucnosti.

 

27.8.2017
V neděli vás okolností přinutí k tomu, abyste jednali samostatně a nezávisle. Nachystejte si finanční rezervy, nejspíše se vám budou v příštích dnech hodit. Dnešek je stvořený pro očistnou kúru, fyzická maximálně podpoří psychickou od zbavení se různých strachů, křiv a lítostí. Přednost dáte raději sportu či meditaci před prožitím milostného románku.0 hlasů
Vaše hodnocení