Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »
reklama

Každý týden numeroložka Lenka Lippertová Suchardová vypracovává rozbor následujících dní pro čtenářky Krasna.cz.

NUMEROLOGIE pro tento týden: V úterý pozor na ukvapenost, pátek plný zásadních rozhodnutí

Numerologie
zdroj: Thinkstockphotos Numerologie
aktualizováno 13.03.2017, 12:54 | 13.03.2017, 12:54 | Krásná.cz

Každý týden numeroložka Lenka Lippertová Suchardová vypracovává rozbor následujících dní pro čtenářky Krasna.cz.

13.3.2017
V pondělí vás každou chvílí zaplaví vzpomínky, myšlenky, pocity i lidé z minulosti. Nebojte se vše znovu prožít, abyste něco pochopili, konečně přijali určitou skutečnost nebo někomu odpustili. Dopoledne je velmi citlivé, snažte se být empatičtí a nikomu neublížit. Proto se raději obklopte takovými lidmi a prostorem, kde se cítíte v bezpečí.

 

14.3.2017
Úterý si na nás připraví den plný změn. Nerozhodujte se a nejednejte příliš ukvapeně, protože první impulz bude mít tendenci spíše překračovat hranice, a to jak ve vztazích, citového vzplanutí, tak i za volantem. Při stresu či potřebě načerpat energii postačí procházka zaměřená na dýchání. Buďte optimističtí, řešte vše s důvěrou a velkou trpělivostí. Používejte diplomacii a usmiřování.

 

15.3.2017
Ve středu se na prvním místě rozezvučí naše potlačené představy a touhy. Zamyslete se nad svou sebedůvěrou nebo ovládáním. Opřete se o pochopení, usmíření a odpuštění. Odpoledne pocítíte příval energie k osvobození své vlastní osobnosti, kreativity, rozumu i emocí. Odstartují se změny, které posílí víru, odstraní překážky a uzavřou nová přátelství.


16.3.2017
Ve čtvrtek nás spoustu situací vyvrátí ze stability. Toto zakolísání se pak projeví v přílišném rozumovém zdůvodňování a následné pasivitě nebo agresivitě. Proto se raději vyhněte střetnutí s lidmi, u kterých byste tento průběh mohli očekávat. Nevynucujte si něčí pozornost, abyste ani vy nezpůsobili jinému újmu. Uklidnění naleznete v kráse, buď přírody, umění apod.

 

17.3.2017
V pátek dopoledne se buď sami pro něco rozhodnete, učiníte zásadní krok a nebo vám do cesty přijde tak lákavá nabídka, že byste byli hloupí ji odmítnout. Odpoledne můžete realizovat vše, o čem již dlouho sníte či plánujete, především týká-li se to jiné osoby, oslovit ji, pozvat někam, omluvit se, vyznat city. Večer přeje romantice, otevřete své srdce dokořán.

 

18.3.2017
Sobotní témata se točí kolem jistot, finančních, materiálních, ale i citových. Zkuste se na ně zaměřit z jiného úhlu a bez růžových brýlí, bez nalhávání sami sobě. Opravdu je nechcete měnit? Opravdu jsou stále příjemné a naplňující? Opravdu…? Neklid jen tak nepoleví, dokud si nepřiznáte, že je čas na řešení.

 

19.3.2017
Neděle si bude často libovat v dramatických scénách. Dopoledne je přecitlivělé, sebelítostivé a vyčítající, odpoledne nabere jinou energii, konfliktní a bojovnou. Nepodivujte se ani neplačte, dopadnou-li některé z naplánovaných aktivit na dnešek úplně jinak nebo nedopadnou vůbec. Zkrátka žijte přítomností, buďte tam a dělejte to, kde se neobjevují žádné překážky.0 hlasů
Vaše hodnocení