Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Každý týden numeroložka Lenka Lippertová Suchardová vypracovává rozbor následujících dní pro čtenářky Krasna.cz.

NUMEROLOGIE pro tento týden: V úterý pozor na zahořklost, v pátek skoncuj s tím, co ti krade lásku

Numerologie
zdroj: Thinkstockphotos Numerologie
aktualizováno 15.01.2018, 09:57 | 15.01.2018, 09:57 | Krásná.cz

Každý týden numeroložka Lenka Lippertová Suchardová vypracovává rozbor následujících dní pro čtenářky Krasna.cz.

15.1.2018
V pondělí budou naplno probíhat ve skupinkách v práci či kdekoli jinde debaty politické ať s ohledem na celkové dění, ale i se vzniknuvšími zásahy ve vaší rodině. Pokuste se tolerovat jiný názor nebo nekonvenční chování jiných, umožněte jim vyjádřit se svobodně a upřímně, i když s nimi nesouhlasíte. Nikoho nepřemlouvejte, nehádejte se, nenařizujte, zjistili byste, že je to jen ztráta vaší vlastní energie.

 

16.1.2018
V úterý pracujete na své osobnosti. Máte-li ego zraněné, pak se mohou věci vymknout kontrole a chovali byste se zahořkle, sarkasticky apod. Nesnižujte se k tomuto druhu jednání, ale spíše ohodnoťte kvality vašeho JÁ, oddanost, poctivost, laskavost apod. Buďte dnes sami sobě nejlepšími rádci a terapeuty.

 

17.1.2018
Ve středu se dívejte na svět prakticky. Každou chvíli a v každém dění zachovejte klid, nedramatizujte ani neznásilňujte situace. Dnešní den otevírá bránu novému zájmu – o život, vědění, přátelům podle povahy, partnerovi na duchovní úrovni... Proto už nebudete mít potřebu v sobě dále uchovávat hluboké vzpomínky na minulost, místa, lidi i věci.

 

18.1.2018
Ve čtvrtek můžete potkat takového člověka, od kterého se dozvíte právě tu informaci, po které už delší dobu pátráte a čekáte. Jen se neptejte přímo, aby se daná osoba neurazila, jděte na to oklikou. Zbytečně však nikoho nepodezírejte. Buďte vlídní, ale benevolentní. Vytvořte si své vlastní názory i plány, abyste nebyli závislí na slibech a činech jiných.

 

19.1.2018
Pátek je proměnlivý a nepředvídatelný. Uvědomíte-li si, že jste v područí něčeho nebo někoho a při tom navíc dochází ke ztrátám sil, svobody, peněz, lásky…, jste ochotni tento stav rázně ukončit. Emoční intenzita bude vnímána v obrovské míře, láska, extáze, smutek, idealismus, vztek apod. To vše vám rozjasní pohled na cestu, po které nyní jdete a zjednoduší další kroky a cíl.

 

20.1.2018
Sobota by byla nudná bez romantiky, flirtování, šlechetnosti a vzájemného předávání sympatií. Proto se snažte své protějšky nabudit a těšit se z jejich přítomnosti, povídat si a všelijak hrát. Pokud vedle sebe nikoho takového nemáte a chtěli byste, pak nezbývá, než vyjít z ulity domova a samoty. Nebuďte zbrklí, nepředbíhejte čas, spíše vyzařujte klid, v pohybech, myšlení i mluvení, pak budete nepřehlédnutelní a neodolatelní.

 

21.1.2018
Neděle klade větší důraz na inteligenci, originalitu a organizační schopnosti než na potěšení a romantiku. Za svou dokonalost se buď obdivu a ocenění dočkáte od druhých a nebo se na piedestal postavte sami, ale současně byste neměli šetřit chválou na svých nejbližších, zejména dětech. Smysl pro humor vám dnes pomůže ke spokojenějšímu partnerskému nebo rodinnému soužití.1 hlasů
Vaše hodnocení