Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Každý týden numeroložka Lenka Lippertová Suchardová vypracovává rozbor následujících dní pro čtenářky Krasna.cz.

NUMEROLOGIE pro tento týden: V úterý se bez intuice neobejdeš, v pátek se dej na ústup

Numerologie
zdroj: Thinkstockphotos Numerologie
aktualizováno 17.07.2017, 09:51 | 17.07.2017, 09:51 | Krásná.cz

Každý týden numeroložka Lenka Lippertová Suchardová vypracovává rozbor následujících dní pro čtenářky Krasna.cz.

17.7.2017
Pondělí v sobě nese velkou energii, kterou může být těžké v některých situacích zvládnout. Je to den velkých možností, které k vám ale nepřijdou samy. Odpoledne je velmi rychlé, svobodomyslné až agresivní, tudíž vše dlouho odkládané zvládnete rychle, bez strachu a jakýchkoli omezení. Možná vás přepadnou myšlenky někam daleko od všeho utéct a tak začnete hledat místo a zájezd, který by vám odlehčil realitu.

 

18.7.2017
V úterý bude váš nerovový systém pracovat na nejvyšší obrátky, v němž se „hádá“ logika s intuicí. Naslouchejte náhlým intuitivním myšlenkám a tělesným pocitům, řiďte se jimi a více je nerozebírejte a nepitvejte, protože byste se v nich snadno a rychle utopili. Díky intuici, a tím i správným volbám a rozhodnutím budete vynikat nad ostatními, kteří budou jednat jen rozumem a vůlí.

 

19.7.2017
Středa je ambiciózní a netrpělivá. Na jedné straně cítíte, že byste měli jednat pomalu a intuitivně, ale na straně druhé s vervou a riskantně prosazujete svou vůli a myšlenky. Počítejte s různými zvraty a občasným přetlakem energie, které se mohou projevit bolestí hlavy, ramenou či páteře a následně bezesnou nocí. Odpoledne přináší spoustu nových příležitostí, o kterých přemýšlejte, jak je využít ke svému prospěchu.

 

20.7.2017
Čtvrtek bude plný práce a povinností, do jejichž plnění se vám však nebude chtít. Navíc na vás čeká spoustu vyřizování a řešení problémů, se kterými jste nepočítali. Netlačte na pilu, pokud vám budou do cesty kladeny překážky, možná není ten správný čas k řešení a pak je lepší počkat. Budete-li vše hrotit a vést až za hranice sil, můžete večer padnout vyčerpáním. Raději své tělíčko hýčkejte i energií šetřete.

 

21.7.2017
Pátek je bojovný. Snažte se však dát najevo více pochopení, buďte tolerantní a ochotně a v klidu raději ustupte. Nátlaková síla a vynucování v konečném důsledku jen uškodí. Zkuste být trpěliví nechat věci uzrát a počkat na jejich vývoj. Postupujte opatrně, ať jde o povolání a plnění každodenních úkolů či vztahy a jejich uspokojení. Důvěřujte své intuici a pocitům a nechte se jimi vést.

 

22.7.2017
Sobota je neskutečně rychlá, podnikavá a manipulativní. Mnoho lidí si bude nevědomě hrát na vojevůdce. Nic nevyřešíte tím, budete-li se s nimi pouštět do konfliktu. Neztrácejte čas a raději zbystřete svůj „čich“ na výzvy, kde můžete dobývat a hodně získat. Zapalte se pro něco. Ať se to týká majetku, peněz, práce, vzdělání, lásky, domova či rodiny. Pozor na netolerantnost a vychytralost.

 

23.7.2017
Neděle je velice zvídavá, optimistická a zábavná. Neplánujte si jen práci, ale také hravě naladěné aktivity. Z přílišných povinností byste se nesmyslně zlobili na druhé i na sebe a navíc by to odnášely nohy a prsty na nohou. Buď by se hlásily bolestí nebo nějakým úrazem. Nenechte se tedy vyprovokovat k extrémním pracovním výkonům, ale raději zavzpomínejte na své teenagerovské období a dovolte si dnes takto se chovat.1 hlasů
Vaše hodnocení