Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »
reklama

Každý týden numeroložka Lenka Lippertová Suchardová vypracovává rozbor následujících dní pro čtenářky Krasna.cz.

NUMEROLOGIE pro tento týden: V úterý se neboj si dupnou. Ve čtvrtek si začni plnit sny

Numerologie
zdroj: Thinkstockphotos Numerologie
aktualizováno 23.05.2017, 09:46 | 23.05.2017, 09:46 | Krásná.cz

Každý týden numeroložka Lenka Lippertová Suchardová vypracovává rozbor následujících dní pro čtenářky Krasna.cz.

23.5.2017
V úterý přichází změny, kterých se nemusíte obávat. Nebojte se využít příležitostí a razantněji pak prosazovat své myšlenky, plány a zájmy. Můžete dostat lákavou nabídku, kde byste neměli zaváhat s dlouhým přemýšlením. Dodejte si odvahy a zkuste i rozumně riskovat, protože tím významně ovlivníte svou budoucnost.

 

24.5.2017
Ve středu důvěřujte svému vnitřnímu hlasu, dejte na jeho radu či varování. Můžete přijít k nějakému bohatství, i když to nemusí být jen v podobě materiální či finanční. Je možné, že se s někým setkáte nebo dostanete zprávu, čímž změníte původní životní rytmus nebo směr. Ideální den na různorodé terapie, které rozřeší problémy ve vztazích.

 

25.5.2017
Ve čtvrtek jděte si naplňte své sny. Rozvíjejte své schopnosti, rozšiřte si vzdělání a získejte kvalifikaci. Otevřete se soucitu a spoluúčasti k problémům a nespravedlnosti, možná zatoužíte jednotlivci či nějaké skupině lidí pomoci. Večer si pro snadnější usínání dopřejte malou procházku, kde si hlava uleví od přebytečných myšlenek i starostí.

 

26.5.2017
Pátek se nese v duchu vlastního postupu a kariéry. Pro svou úspěšnou budoucnost udělejte, co je ve vašich silách, nejlépe za podpory rodiny, která přivítá lepší finanční zabezpečení. Nebude-li váš partner v tomto ohledu vstřícný a chápavý, může dojít k napětí, hádkám i odcizení. Udělejte si pořádek v papírech, nenechávejte úřední činnosti na poslední chvíli.

 

27.5.2017
V sobotu přichází mnoho nápadů a plánů, které však budou zmatené a neuspořádané. Vnější události také naberou spád a vy z toho všeho budete mít pocit, že se vám to vymyká z rukou. Zastavte se a myšlenky si uspořádejte tak, čemu dnes nebo ve svém životě dáte přednost. Dnešní den nabízí šanci nakoupit velmi výhodně dobré zboží. Potěšte se něčím novým pro sebe.

 

28.2017
Neděle je velice zvídavá. Necháte se zlákat, ale i vyprovokovat k něčemu, co vypadá jako neobvyklé, originální nebo tajemné. Před každým rozhodnutím přemýšlejte, nepřekračujte své hranice a nehazardujte. Dnešní den je příliš hektický a vy častokrát během dne zjistíte, že máte všechny svaly příliš napnuté. Najděte si svou vlastní meditaci ke ztišení rozvibrovaného těla i okolí.0 hlasů
Vaše hodnocení