Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Každý týden numeroložka Lenka Lippertová Suchardová vypracovává rozbor následujících dní pro čtenářky Krasna.cz.

Numerologie pro tento týden: V úterý vsaď na rozum, ve čtvrtek si ženy splní své sny!

Numerologie
zdroj: Thinkstockphotos Numerologie
aktualizováno 18.09.2017, 11:33 | 18.09.2017, 11:33 | Krásná.cz

Každý týden numeroložka Lenka Lippertová Suchardová vypracovává rozbor následujících dní pro čtenářky Krasna.cz.

18.9.2017
V pondělí se odehraje velký třesk každému, komu přišel ten správný čas. Do cesty se vám připlete spoustu nových možností, informací, lidí a vy budete mít pocit, že jen pro vás začalo svítit slunce a na všech křižovatkách máte zelenou. Budete vyhledávání a žádaní, vychutnávejte si to všemi smysly naplno. Odpoledne spouští maximální energii odvahy a vy tak můžete konečně udělat něco, o čem jste zatím jen snili.

 

19.9.2017
Úterý ukáže v plném světle výsledky včerejšího dne a vy tak máte možnost pozitivním směrem dále utvářet vše započaté. Už nebudete tak rychlí až zbrklí, tak lehkomyslně nadšení, ale naopak s nohama na zemi plánovat i jednat účelově racionálně. Měli byste tak dosáhnout toho, co pro vás bude hodnotné a trvalé. Abyste nebyli vyrušováni či ovlivněni, na chvíli se během dne izolujte od ostatních a vysílání jejich mozkových vln.

 

20.9.2017
Středa staví na jistotách všeho druhu. Velmi silně pocítíte, v jakém směru je vaše vlastní rovnováha narušena. Odpoledne je určující, na kterou stranu se vydáte – buď starou cestu opravíte tak, že vás už dále nebude ničím dráždit či ničit a nebo se rozhodnete ji odstranit. Finanční myšlení nebude zaměřené jen na peníze a majetek, ale i na opětování lásky, péče, zdraví, času nejen někým druhým, ale i sami sobě.

 

21.9.2017
Čtvrtek mají ve svých rukou ženy. Všechny sny, plány a potřeby se jim začnou plnit bez ohledu na to, jestli je to prospěšné a někomu neubližující. Proto hned po ránu spusťte skenování svého mozku, abyste měli přehled, jaká témata a přání jsou v něm uložena. Můžete tak zkontrolovat jejich kvalitu a vědomě se rozhodnout, jestli je vypustíte do světa a nebo raději smažete. Nečekejte nečinně na viditelné následky neviditelných myšlenek.

 

22.9.2017
Pátek bude pokračovat ve své hektičnosti celého tohoto týdne. Využijte všech doposud získaných informací a zkušeností k zajištění nějaké smlouvy. Možná budete muset otevřít třináctou komnatu nebo dojde k výměně názorů i možnému zklamání, nedejte se tím však znejistit, vše povede k nastolení novějších pokynů a dodržování dané dohody. Přijde spravedlivé rozhodnutí, buď dnes nebo tomu ponechejte svůj čas, hlavně že byla akce spuštěna.

 

23.9.2017
V sobotu se otevírá srdce citům, lásce, vášni a všemu, co nabízí lidé, prostředí, příroda, vesmír, umění a z čeho lze načerpat energii na dlouhé týdny dopředu. Najděte si svou vlastní studnici krásy a inspirace a pijte plnými doušky. Vaše vnitřní síla tak vzroste a vy jste připraveni pracovat, řešit, milovat a celkově si užívat života. Přiblížíte se i k poznání, kdo vlastně jste a kam směřujete.

 

24.9.2017
Neděle je společenská a hravě dětská a v tomto duchu by měla probíhat. Netlačte zbytečně sebe či rodinu do úklidu a plnění povinností, raději se společně bavte, odjeďte na výlet, nákupy, rodinnou oslavu apod. Všechny starosti odložte na příští týden. Velmi vhodný den pro plánování či realizaci stěhování, svatby či otěhotnění. Z přijímání a dávání, z pomoci vaší a štědrosti ostatních zažijete velmi hluboké uspokojení.0 hlasů
Vaše hodnocení