Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »
reklama

Každý týden numeroložka Lenka Lippertová Suchardová vypracovává rozbor následujících dní pro čtenářky Krasna.cz.

NUMEROLOGIE pro tento týden: V úterý ztratíš trpělivost, v pátek pozor na agresivitu

Numerologie
zdroj: Thinkstockphotos Numerologie
aktualizováno 21.11.2016, 12:09 | 21.11.2016, 12:09 | Krásná.cz

Každý týden numeroložka Lenka Lippertová Suchardová vypracovává rozbor následujících dní pro čtenářky Krasna.cz.

21.11.2016
Pondělí přináší mnoho práce a povinností. Stěží to vše zvládnete dnes a navíc sami, nebojte se něco odříct či požádat o pomoc kolegu nebo partnera. Nepodceňujte varovné známky přepracovanosti nebo začínajícího nachlazení. Zastihne-li vás nemoc, uděláte nejlépe, když ji poctivě vyležíte. Případné partnerské problémy se snažte řešit raději v klidu, než hádkami, manipulací či výhružkami.

 

22.11.2016
V úterý ztratíte dlouhodobě snášené trpělivé čekání na něco a s odvahou a vervou začnete pracovat na změně či vyřešení. Odpoledne se raději vyvarujte konfliktům a zbytečným hádkám, které by natrvalo poškodily vaše vztahy. Nepřepínejte se, nestresujte se a nepřehánějte. Buďte bdělí při sportu, běhu i chůzi. Nezadlužujte se, pozor na ztráty z vlastní lehkomyslnosti. Pozor též na prochladnutí.

 

23.11.2016
Středa je velmi silný a extrovertně naladěný den. Díky výkonnosti, vytrvalosti a pracovnímu nasazení zvládnete veškeré své povinnosti, dokonce doděláte i dlouhodobě odkládané resty. Nové nápady, plány a činy mohou významně ovlivnit vaši budoucnost. V určité chvíli se ukáže, kdo je váš opravdový přítel. Ve vztazích máme sklon podlehnout všem neřestem.

 

24.11.2016
Ve čtvrtek nepodceňujte sami sebe, ujasněte si co chcete od sebe i pro sebe. Nevyhledávejte schválení svých potřeb zvenčí, důvěřujte vašemu vnitřnímu já. Pro ty, kteří mají čtyřku v datu narození (i v součtu z 13, 22, 31), bude tento den užitečný, praktický a dosti pracovně vytížený. Pro ostatní bez čtyřek může být náročnější, jak psychicky tak fyzicky, do cesty se vám budou stavět překážky, nic nepůjde lehce a podle plánu.

 

25.11.2016
V pátek můžete i hory přenášet, spojíte-li nápady a rozhodnutí něco změnit se svou vlastní energií, vnitřní silou a vůlí. Pokud nebude něco probíhat podle vašich představ, pak vás sice mohou přepadnout pocity spojené s agresí nebo bezmocí a sebelítosti, ale nakonec vyhraje vidina vítězství. Soustřeďte se na váš čich, který je dnes obzvláště citlivý. Zavřete oči a intuitivně vnímejte vůni okolo vás.

 

26.11.2016
V sobotu se dokážete prosadit a dobře využít každé situace. Přiznejte však i zásluhy druhým, ne jen sobě. Komunikujte a získané informace zpracujte a předávejte dále. Vyhněte se přílišné tělesné námaze a hlučným místům. Domácí práce redukujte na minimum. Změní-li se vám nálada nebo začnete pociťovat únavu, uvědomte si, jak stojíte, sedíte a dýcháte. Narovnejte se, vše se rázem zlepší.

 

27.11.2016
V neděli si udržte smysl pro humor i hravost. Shromažďujte informace o všech věcech, které vás zajímají a objevujte co nejvíce pohledů na danou situaci. Pokud přešlapujete na místě, zkuste se uvolnit a využít čas co nejefektivněji, místo abyste se vysilovali zbytečným zápasem. Nebojujte, neexperimentujte a neriskujte! Obklopte se lidmi spokojenými, veselými a nezávislými.0 hlasů
Vaše hodnocení