Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Každý týden numeroložka Lenka Lippertová Suchardová vypracovává rozbor následujících dní pro čtenářky Krasna.cz.

NUMEROLOGIE pro tento týden: Ve středu tě zaskočí výbuch pláče, v pátek čekej zajímavého člověka

Numerologie
zdroj: Thinkstockphotos Numerologie
aktualizováno 16.10.2017, 10:29 | 16.10.2017, 10:22 | Krásná.cz

Každý týden numeroložka Lenka Lippertová Suchardová vypracovává rozbor následujících dní pro čtenářky Krasna.cz.

16.10.2017
V pondělí se nerozptylujte malichernostmi a nevyčerpávejte tak možnosti dnešního dne. Přichází spoustu energie, kterou byste měli soustředit na konkrétní myšlenku, jasný cíl. Tudíž po čem dlouhodobě toužíte nebo sníte, můžete dnes získat. Přehodnoťte předešlé dny, měsíce i roky – co je možné a vhodné ukončit, abyste vkročili na novou, vzrušující a uspokojující cestu.

 

17.10.2017
V úterý si všímejte nejen svých potřeb, ale zajímejte se i o druhé. Zastavte se, sledujte a přemýšlejte, můžete vidět, co dříve unikalo vašemu zraku. Možná je někdo, kdo by uvítal vaši pomoc, radu, váš čas. Naslouchejte sobě, ostatním, nechte na sebe působit jemnější vibrace celého okolí. Tak snadno zjistíte, v čem se pohybujete a proč se možná nemůžete hnout z místa.

 

18.10.2017
Ve středu jen stěží udržíte své reakce na uzdě. Každá maličkost vás dokáže pěkně rozvibrovat, ať k nadměrnému výbuchu smíchu nebo pláče. Možná proto se potkáte s nepochopením vašeho chování nebo zvláštní nálady. Raději se tedy nepouštějte do složitějších diskuzí, kritik, intrik vysvětlování, abyste pak v dalších dnech nemuseli svá slova či chování obhajovat a uhlazovat.

 

19.10.2017
Ve čtvrtek hoďte za hlavu jakékoliv projevy negativních emocí. Snažte se vše zjednodušovat, i když se vám do cesty postaví složitá a možná v danou chvíli neřešitelná situace. V příštích dnech určitě vymyslíte způsob, jak s tím logicky a co nejvíce v klidu naložit. Vnímejte své vlastní kohouty jakýchkoliv výdajů a příjmů, financí, péče, zodpovědnosti, lásky... Máte pocit vyrovnanosti?

 

20.10.2017
V pátek i obtížné situace zvládnete řešit s neuvěřitelnou lehkostí. V kontaktu s cizinci dokonce odstraníte jazykové bariéry díky pohotové improvizaci. Odpoledne pozor na zbytečné diskuze, kritiky, manipulaci či nařizování. Přijde totiž nějaká situace nebo člověk, aby vás nadzvedlo to, co máte aktuálně řešit. Pochopte, proč se vám stále dokola něco opakuje.

 

21.10.2017
V sobotu nahlédněte na staré záležitosti z nového úhlu pohledu. Události vás přinutí ukončit vše, čemu vypršel čas. Ze starých vzorců jste unaveni, ochotně se jich vzdejte a neopakujte je. Potřebujete nalézt skutečnou půdu pod nohama, čas a klid, svěží a čilý rozum. Uvolněte se, nevzdorujte a všeho zbytečného se zbavte. Dopřejte si jakoukoliv vámi oblíbenou relaxaci.

 

22.10.2017
Neděle oplývá obrovskou energií a nadšením. I když jste si celý týden sestavovali víkendový plán, už ráno při probuzení však zjistíte, že bude vše jinak. Tuto „hr“ energii zkrátka vložíte do toho, co vás rozproudí, do úklidu, do vylepšení kondice, do utrácení, do vyřešení nejasností nebo problému, do lásky… Staňte se vítězem, ale s citem, aby to i vaše okolí přežilo.0 hlasů
Vaše hodnocení