Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Každý týden numeroložka Lenka Lippertová Suchardová vypracovává rozbor následujících dní pro čtenářky Krasna.cz.

NUMEROLOGIE pro tento týden: Vánoční týden bude hektický, na Štědrý den čekej velké překvapení

Numerologie
zdroj: Thinkstockphotos Numerologie
aktualizováno 18.12.2017, 09:18 | 18.12.2017, 09:18 | Krásná.cz

Každý týden numeroložka Lenka Lippertová Suchardová vypracovává rozbor následujících dní pro čtenářky Krasna.cz.

18.12.2017
Pondělí je náročné, ve vzduchu bude stres a podrážděnost. Pomůže vám ranní doping – cvičení, studená nebo horká sprcha, ranní čaj či pohodová snídaně – co máte rádi a co vás naladí. Žádná situace vás pak nezaskočí a vyřešíte ji velmi diplomaticky. Celý den je nakloněn šamanům, věštcům, jasnovidcům, vědmám – zkuste najít i vy sami v sobě skryté nadpřirozené schopnosti.

 

19.12.2017
Úterý je činorodé. Nápadů bude tolik, že je nestihnete všechny zaznamenat. Přichází však také čas na řešení minulosti. Vše nedokončené a nevyřešené se začne zviditelňovat a vám se tím nálada nezlepší, naopak začnete být agresivnější a kritičtější vůči všemu. Uvědomte si to dřív, než vám vaše vlastní destruktivní síla zničí přístroje doma či v kanceláři.

 

20.12.2017
Na středeční dopoledne si naplánujte ty nejnutnější činnosti, rozvrhněte si priority a organizaci na další dny. Odpoledne na vás může padnou únava nebo lenost a do práce se vám budou stavět stále nějaké překážky, nic nepůjde lehce, vše začne padat z ruky. Nemá cenu to násilím měnit. Odbitím 18 hodiny všechna tíha zázračně zmizí a vše nabere své původní tempo.

 

21.12.2017
Čtvrtek bude plný práce a povinností, do jejichž plnění se vám ne vždy bude chtít. Navíc na vás čeká spoustu vyřizování a řešení problémů, se kterými jste nepočítali. Netlačte na pilu, pokud budete zastavováni, možná není ten správný čas k řešení a pak je lepší počkat. Budete-li vše hrotit a vést až za hranice sil, můžete večer padnout vyčerpáním. Raději své tělíčko hýčkejte i energií šetřete.

 

22.12.2017
Pátek je nabitý s potřebou vše stihnout v plné dokonalosti. Ráno připravte sobě, příp. rodině, přátelům či kolegům harmonogram povinností, pak se vše odehraje v klidové rovině. Bez kvalitní organizace budete naopak zahlceni k prasknutí. Nebojte se odmítnout práci, na kterou už zkrátka nestačíte a nebo vám připadá zbytečná. Stále se něčemu smějte, dodáte tak svému srdci tu nejlepší šťávu a energii budete mít na rozdávání.

 

23.12.2017
Sobota bude probíhat v maximálním tempu. Ze začátku je plna energie, ale ta se zničehonic kolem poledne vytratí. Proto si své povinnosti naplánujte raději tak, abyste dopoledne udělali co největší díl a odpoledne jen drobné dodělávky a nebo si už raději vytvoříte pohodičku. V opačném případě může bolet hlava nebo se stanete nervózními a hádavými.

 

24.12.2017
V neděli zapojte celou rodinu do vánoční výzdoby. S dětskou fantazií a dospěláckou zkušeností vytvoříte útulný, láskyplný a vřelý domov. Očekávejte překvapení ze strany příbuzných či rodinných známých. Buďte k nim milí a štědří, ale nic nepřehánějte a rozumně zvažujte. Pod stromečkem můžete najít zvláštní dárek, buď z něj budete v šoku nebo se vám tímto naplní váš sen.0 hlasů
Vaše hodnocení