Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Každý týden numeroložka Lenka Lippertová Suchardová vypracovává rozbor následujících dní pro čtenářky Krasna.cz.

NUMEROLOGIE pro tento týden: Ve čtvrtek budeš plná energie, v neděli nalezneš lásku

Numerologie
zdroj: Thinkstockphotos Numerologie
aktualizováno 29.01.2018, 09:48 | 29.01.2018, 09:48 | Krásná.cz

Každý týden numeroložka Lenka Lippertová Suchardová vypracovává rozbor následujících dní pro čtenářky Krasna.cz.

29.1.2018
Pondělí je v mnoha směrech rozporuplné. Zejména ve vztazích mohou přijít extrémní zvraty, aniž byste dříve tušili jakýkoli zádrhel. Jakmile si uvědomíte své stereotypní myšlení či jednání, pak se přešlapování na místě změní v zajímavý směr. Nadšení a radost z něčeho vám dopomůže k tomu, abyste se svým dosavadním nezdarům zasmáli a byli schopni přijmout novu a jinou životní etapu.


30.1.2018

V úterý se rozdivočí mozek a proto se můžete cítit roztržitě, nervózně a stěží zvládnete zůstat v klidu na jednom místě. Proto je nutné být stále v pracovní a myšlenkové aktivitě, s nadšením se projevovat, vše komentovat a zapojit se do zajímavých a neznalých činností. S bohatou fantazií i slovní zásobou si dnes dokážete prosadit svůj názor i místo. Vztahům prospěje hravost, dobrodružství i překvapení.

 

31.1.2018
Středa je pracovní a úklidový den. S chutí vyhoďte vše, co postrádá řád, systém a vše, co už ztratilo smysl či prospěch. Vše životaschopné uschovejte do vyčištěného šuplíku ve skříni, v hlavě či v životních prioritách. Tím si vybudujete pevné základy, které vám poslouží dalších pár let. Nesnažte se být perfektní a nejdokonalejší, spokojte se sami se sebou jací jste a jaké máte v tuto chvíli možnosti.

 

1.2.2018
Ve čtvrtek ovlivní každého příjemně nabitý proud síly, kde nebude chybět podnikavost ani kuráž. Pomyslete na svou budoucnost, co pro ni dnes můžete udělat. Vydaná energie se vám natřikrát zpětně vyplatí. Den úžasných možností, nových nápadů, aktivit, obchodů, lidí. Může se splnit vše, po čem toužíte a něco málo pro to uděláte, ať je to práce, povýšení, láska, peníze, domov, dovolená, zdraví, klid…

 

2.2.2018
Pátek je iniciativní, podnikavý a originální. Uvědomte si své vlastní hodnoty, prezentujte se a přebírejte zodpovědnost, abyste touto cestou uskutečnili své představy a cíle. Dejte si záležet na dobrém vzhledu, kultivovaném vystupování a předváděných vědomostech. Odpoledne si udělejte čas a jděte na rande. Užijte si ho buď se stávajícím partnerem nebo s novým neznámým.

 

3.2.2018
V sobotu se objeví něco, co následně změní váš dosavadní postoj či směr. Dnešní den je silný, cílevědomý a bořící zajeté koleje, jen vás v kroku vpřed může brzdit strach z reality, neúspěchu, nedůvěry apod. Je zapotřebí více než obvykle ukázat vaši vytrvalost, odhodlanost a odolnost. Můžete být překvapeni výhrou nebo přijít jiným způsobem k majetku či financím.

 

4.2.2018
Neděle je dnem splněných přání a snů – nalezení práce, nové záliby, ztracené věci, příchod nového přítele, koupě pozemku nebo bytu, domu, zbohatnutí finanční či duševní a nebo možnost otěhotnění. Můžete dělat vše, co vás napadne. Možná tím nastartujete úplně novou životní cestu, dosti odlišnou od původní. Svou energii můžete také nasměrovat k psaní, bádání nebo rozmanitým tvořivým aktivitám.0 hlasů
Vaše hodnocení