Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Každý týden numeroložka Lenka Lippertová Suchardová vypracovává rozbor následujících dní pro čtenářky Krasna.cz.

NUMEROLOGIE pro tento týden: Ve čtvrtek vás zaskočí změny, v neděli odkryjete tajemství

Numerologie
zdroj: Thinkstockphotos Numerologie
aktualizováno 11.09.2017, 09:05 | 11.09.2017, 09:05 | Krásná.cz

Každý týden numeroložka Lenka Lippertová Suchardová vypracovává rozbor následujících dní pro čtenářky Krasna.cz.

11.9.2017
Jestliže se cítíte v pondělí nesví, pak udělejte vše pro lepší pocit, aby vám vyhovovalo prostředí, lidi, práce, rytmus či styl života. Abyste přišli přesně na to, co nebo jak vylepšit, tak co nejvíce naslouchejte ostatním, ale současně vnímejte své tělo, jak na dané téma reaguje. Buď budete v křeči, pak je to něco, co je nutné řešit a opustit a nebo vám bude báječně a s tím už si poradíte.

 

12.9.2017
V úterý dojdete k tomu, že vědomosti nemají žádný význam, nejsou-li použity v praxi či ke konkrétnímu cíli. Zamyslete se nad tím, co jste se naučili ve škole a jaké zkušenosti jste nasbírali v životě. Troufněte si zviditelnit se v rodině, pracovním kolektivu nebo na veřejnosti, ukažte všem, v čem je vaše originalita. Méně průraznějším, hlavně dětem, buďte oporou v jejich snažení.

 

13.9.2017
Středa si zakládá na pečlivém dodržování času smluvených schůzek, klade důraz na pravidla, disciplínu, slušné chování, dokonalé znalosti a přípravu. Nic neponechejte náhodě. Víc než kdy jindy vás pohltí pracovní povinnosti, i když si občas povzdechnete jaký je to těžký život, nikdo jiný vás dnes z okovů nevysvobodí, jen vy sami tím, že práci odvedete ke spokojenosti vaší i ostatních.

 

14.9.2017
Ve čtvrtek se připravte na takové situace, které vás opravdu zaskočí. A nepůjde o nic banálního. Nespoléhejte se na nic a na nikoho Ze všeho budete rozčarovaní a chvíli vám potrvá, než se z toho vzpamatujete a přizpůsobíte se novým okolnostem. Možná některé novoty zabolí více, než jste zvyklí, ale nakonec, i když ne hned, po čase odezní. Buďte za to vděční, bez tohoto zážitku byste se neposunuli o kus dále.

 

15.9.2017
V pátek vás každý prostor, ať už doma, v kanceláři či v autě bude vybízet k uklizení a zútulnění. Chystáte-li se přestěhovat, pak právě dnes přišla nejpříznivější doba. Často budou myšlenky odbíhat od práce k rodině, dětem, domácnosti, nákupům, společným povinnostem či víkendovým aktivitám. Celý den přeje ženám ke snadnému otěhotnění.

 

16.9.2017
V sobotu byste se měli po splnění nutných povinností zaměřit i na duchovní sféru života. Nejlépe se budete cítit v přírodě, ale i při takových činnostech, jako je četba, studium okultních nauk, jóga a podobné alternativní obory. Vaše myšlenky se tím zklidní, správně seřadí a vy pak dokážete najít řešení či aktuální směr. Nezapomeňte na potřeby těla a duše - je to spánek, koupel, masáž, výlet na kole….?

 

17.9.2017
V neděli se otevřete iracionálnímu světu, intuici a signálům těla i z okolí. Na všechny otázky, které se vám poslední dobou hodní hlavou, se vám tímto dostane odpověď. Jednoznačně vás víc než uzavřený prostor doma u televize či v nákupním centru, nabudí příroda, ať klidná procházka nebo horská túra. S pokorou přijímejte vše, co na cestě potkáte a poděkujte za každou informaci, odkrývající jakoukoli nejasnost či tajemství.0 hlasů
Vaše hodnocení