Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Každý týden numeroložka Lenka Lippertová Suchardová vypracovává rozbor následujících dní pro čtenářky Krasna.cz.

NUMEROLOGIE pro tento týden: Ve středu můžeš zvrátit svou budoucnost, v pátek potkáš spřízněnou duši

Numerologie
zdroj: Thinkstockphotos Numerologie
aktualizováno 02.01.2018, 10:23 | 02.01.2018, 10:23 | Krásná.cz

Každý týden numeroložka Lenka Lippertová Suchardová vypracovává rozbor následujících dní pro čtenářky Krasna.cz.

2.1.2018
V úterý by bylo lepší, kdybyste ještě měli dovolenou. Při myšlence na práci, ať v zaměstnání či doma, se oklepete. Ještě dnes byste si rádi užívali volnosti. Jakékoliv příkazy odmítnete plnit. Aby vás děti poslechy, snažte se proto přeformulovat vaše normálně mluvené fráze. Dnes můžete dělat vše, po čem vaše duše prahne, nesvazujte se vlastními myšlenkovými vzorci. Opusťte stereotyp.

 

3.1.2018
Ve středu se snažte sledovat, jak se cítíte, co vám přichází na mysl, jaké máte touhy a přání? Celý den je zvláštní v tom, že dokážete vytušit budoucí situace, vidět jednotlivé scény a z toho si domyslíte i závěr. Právě dnes však máte možnost vychýlit jejich průběh, tím že vymyslíte jiný scénář, abyste došli do jiného a vámi příjemnějšího konce.

 

4.1.2018
Čtvrtek je velice praktický. Stihnete toho udělat velmi mnoho. Budete se snažit, abyste vy sami, rodina i váš domov opět najeli na původní rytmus a do zajetých kolejí. Ono to však moc dobře nepůjde. Odpoledne je příliš rebelské. Vše, co se má změnit, už zkrátka nezařadíte na stejné místo a bude se bránit – věc i člověk. Příliš nepřemýšlejte, nekomplikujte, raději se jděte hýbat.

 

5.1.2018
Pátek přinese spoustu novinek, příležitostí i dobrodružství. Zapomeňte na nudu. Každý si dokáže dnešní den vymodelovat tak, aby vyhovoval potřebám. Odpoledne vás může překvapit nečekaná zpráva či neohlášená návštěva přátel či příbuzných. Večer je ideální k rozšíření okruhu známých nebo nalezení spřízněné duše.

 

6.1.2018
Sobota přeje návštěvám. Všechny vaše vztahy, rodinné a přátelské, se mohou nadmíru vylepšit a na případná minulá nedorozumění a sváry se snadno zapomene. Naplňte dnes svou mysl novým elánem a pozitivní energií. Vše vám pak půjde lehce, ať práce či komunikace a řešení problémů. Vaše vyzařování plné lásky, upřímnosti a tolerance ovlivní celkový průběh všech situací. Večer je sentimentální, společně s partnerem proberte vaši budoucnost a jak si ji vylepšit či zpestřit.

 

7.1.2018
V neděli věnujte čas svému zdraví. Dbejte na psychickou i fyzickou rovnováhu, klid a teplotu těla. Příliš nepřepínejte své síly, můžete si zbytečně natáhnout či přetrhnout šlachy, svaly. Vyhněte se extrémním sportům, těžkým fyzickým pracím, rychlé a nepozorné jízdě na čemkoli. Radujte se ze života, najděte si jeho smysl, zklidníte tak svou psychiku i zbrklost, najdete svou vlastní hodnotu a víru.0 hlasů
Vaše hodnocení