Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Každý týden numeroložka Lenka Lippertová Suchardová vypracovává rozbor následujících dní pro čtenářky Krasna.cz.

NUMEROLOGIE pro tento týden: Ve středu pozor na nervozitu, v pátek nic neriskuj

Numerologie
zdroj: Thinkstockphotos Numerologie
aktualizováno 26.06.2017, 22:07 | 26.06.2017, 22:07 | Krásná.cz

Každý týden numeroložka Lenka Lippertová Suchardová vypracovává rozbor následujících dní pro čtenářky Krasna.cz.

 26.6.2017

V pondělí bude docházet k náhlým událostem, možná se zamilujete až po uši nebo se naopak rozejdete, najdete zaměstnání nebo opustíte stávající, budete budovat a zkrášlovat domov a nebo se rozhodnete přestěhovat. Náhlý nápad vás bude inspirovat k novému, téměř geniálnímu řešení. I když se vydáte po neznámých cestičkách, nebojte se, že šlápnete vedle.
 
27.6.2017
Úterý si zakládá na spolehlivosti, praktičnosti a tradicích. Pouštějte se jen do toho, co dobře znáte. Nenechte se vyburcovat, necítíte-li se na to, například na seskok padákem, létat, jet automobilový závod, zkoumat podmořské jeskyně. Odpoledne dojde k nečekaným událostem, kdy se lidé se budou chovat tak, že vám to bude připadat nepochopitelné. S partnerem si užijte výraznějšího sexuálního apetitu.
 
28.6.2017
Ve středu vás bude ovlivňovat nervozita a napětí, ať počasím nebo blížící se změnou zaběhlého režimu díky letním prázdninám. I když byste raději byli mimo realitu, k pohybu a činnosti vás donutí tlak neodvařené nutnosti řešení. I tak budete vymýšlet tisíce důvodů, proč byste to neměli dělat. Večer se už oddávejte harmonii a romantice, ať s partnerem doma nebo kulturním zážitkem.
 
29.6.2017
Čtvrtek napomáhá přátelství, spolupráci, diplomacii a naslouchání druhým. Den, který  je nakloněn ženám - dcerám, matkám, babičkám…. Máte-li nedořešený společný problém, můžete ho dnes v klidu a přátelsky dořešit. Setkání a povídání můžete doplnit malým dárkem, který udělá radost. Protože je trávení od žaludku po střevo citlivější, jídlo i vyprazdňování by mělo probíhat v klidu a bez časového tlaku, předejdete tak bolestem v dolní části zad.
 
30.6.2017
Pátek je snesitelnější až odpoledne. Dopoledne vás může pobolívat hlava, a to i z toho, že se vaše peněženka z nějakého důvodu vyprázdnila. Pokud vyrazíte na cesty, tak lépe po 13 hodině. I tak je potřeba se nerozptylovat ostatními či svými myšlenkami. Neexperimentuje a neriskujte s financemi, při řízení a ani při sportu. Těhotné ženy dnes musí být hýčkané a opečovávané, moc se nehýbejte a vůbec nestresujte.
 
1.7.2017
V sobotu si rádi užijete všech možností, které vám den, dovolená či konkrétní místo nebo lidé nabídnou.  Můžete pracovat, odpočívat, sportovat, bavit se nebo cestovat.Rozkrájet se nemůžete, takže se rozhodněte pro to, co ve vás zanechá nezapomenutelný zážitek. Otevírají se vám nové možnosti, které ovlivní běh vašeho dalšího života. Důvěřujte sami sobě i v to, co právě v tento pravý čas přichází.
 
2.7.2017
V neděli se vám vše vydaří a se vším si dokážete poradit. Neuškodí, vymezíte-li si část dne jen pro sebe. Ve finančních záležitostech dnes bude zapotřebí rychlého, pohotového jednání, dostatek kreativity, představivosti a cit na lidi nebo slova. Máte-li potíže se srdcem, raději vynechejte odpolední kávičku a nesnažte se trhnout fyzické rekordy. Dnešním dnem je vhodné začít ozdravnou kúru či rehabilitační cvičení.
 
 
 
 
 0 hlasů
Vaše hodnocení