Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Každý týden numeroložka Lenka Lippertová Suchardová vypracovává rozbor následujících dní pro čtenářky Krasna.cz.

NUMEROLOGIE pro tento týden: Ve středu se nestresuj, neděle ti přinese novou lásku

Numerologie
zdroj: Thinkstockphotos Numerologie
aktualizováno 07.05.2018, 10:05 | 07.05.2018, 10:05 | Krásná.cz

Každý týden numeroložka Lenka Lippertová Suchardová vypracovává rozbor následujících dní pro čtenářky Krasna.cz.

7.5.2018
V pondělí se vám bude dařit nejvíce v takových aktivitách, které vám zaručí výdělek. Nečekaně a ve zvláštní situaci vás osvítí myšlenka, spásný nápad, jednoduché řešení. Nestane se to proto, abyste si to schovali do šuplíku, ale abyste se tím začali co nejdříve zabývat a realizovat. A v tu chvíli se zviditelní a budou vám k dispozici všechny hluboko uložené znalosti i zkušenosti.

 

8.5.2018
Úterní energie se pokouší o to, abyste se pozastavili a pokusili popřemýšlet o svém nitru i soukromí. Cítíte zatím nejasné vibrace blížící se změny. Netlačte na pilu, nestresujte se tím, že nevíte o co se jedná a co se děje. Buďte jen v přítomnosti a vnímejte, co vám dělá dobře a přidává na energii a co ne. Zatím si své výsledky pozorování nechávejte pro sebe, abyste nezneklidňovali okolí.

 

9.5.2018
Středa je naprosto nevyzpytatelná. Podněty, zážitky i zisky přijdou za naprosto nečekaných až nekonvenčních okolností. Pokud jste na dovolené a nebo jen toužíte snít, tak bohužel dnešek vás probere ze snů i odpočinku do reality. Každou chvílí vás v běhu dne zastaví nějaká křižovatka s nutným rozhodnutím kudy a jak dále. Zbystřete smysly a nepromarněte nabízené příležitosti.

 

10.5.2018
Ve čtvrtek zvolněte a zaměřte se na to, abyste vyladili a zharmonizovali své osobní potřeby s prací, ostatními aktivitami i lidmi. Všímejte si chování lidí ve vaší blízkosti, možná na ně změníte svůj názor, protože se odhalí jejich opravdový charakter, paličatost, sobectví, chamtivost, majetnictví, nenasytnost, žárlivost apod. Tím se objasní některé věci z minulosti. Přijměte s vděkem takovou zkušenost.

 

11.5.2018
Zaskočí-li vás v pátek jakákoli krize, pak vězte, že vašemu neviditelnému ochránci už došla trpělivost s vaší netečností. Na své cestě potkáte tolik překážek podle toho, jak dlouho a kde všude jste mrhali svými možnostmi a energií. Nezlobte se na sebe ani na okolí, přijměte jen jakési malé zbrzdění a opoždění v čase a životě. Nyní naslouchejte potřebám své duše a překážky i zmatky se postupně rozpustí.


12.5.2018
Sobota je vášnivá, energická, ale i silně manipulativní ať v podobě laskavé, hravé či dramatické.
Zaskočí vás nečekané události a změny plánů, dokonce i zklamání z nesplněného očekávání. Vše co bylo budováno na špatných základech, se dnes vymkne kontrole, příp. zhroutí. Bezpečí najdete v činnostech spojenými se zvelebováním zevnějšku, domova, zahrady, auta….

 

13.5.2018
Neděle přeje otevřenosti, sdílnosti, uvolněné zábavě, rychlému vzniku kamarádských i mileneckých vztahů. Mysl i srdce budou netrpělivé, příjemně stresující, nadchněte se pro něco. To vše ještě podpoří veselé a kontrastní barvy i hudba blízká vašemu srdci. Večer je náročnější na psychiku, snažte se udržet si svůj střed a nevytvářejte ani se neúčastněte dramatických výstupů.0 hlasů
Vaše hodnocení