Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »
reklama

Každý týden numeroložka Lenka Lippertová Suchardová vypracovává rozbor následujících dní pro čtenářky Krasna.cz.

NUMEROLOGIE pro tento týden: Ve středu se zaměř na kariéru, v pátek nespoléhej na pomoc druhých

Numerologie
zdroj: Thinkstockphotos Numerologie
aktualizováno 06.02.2017, 11:08 | 06.02.2017, 11:08 | Krásná.cz

Každý týden numeroložka Lenka Lippertová Suchardová vypracovává rozbor následujících dní pro čtenářky Krasna.cz.

6.2.2017
Pondělní den napomáhá sdružování, usmiřování, vyjednávání, setkávání, spolupráce, vzájemná pomoci a týmová práci. Nebude vám činit problém sloučit kariéru s péčí o rodinu. Podělte se o své pocity a zážitky. Díky tomu pak budete chápavější, účastnější a brát ohledy na druhé, na jejich přání a jednání. Věnujte větší pozornost stravě, kterou jíte, ale také kde a v jaké společnosti jíte, žaludek se vám za to odmění lehkostí těla i bystré mysli.

 

7.2.2017
V úterý se chovejte přesvědčivě a sebejistě, věřte v kouzlo dobra. Vypusťte z hlavy katastrofické myšlenky, způsobíte si tím jen spoustu zbytečných nedorozumění. Dejte jasně najevo, že dokážete s rozvahou vidět překážky jako takové a počítáte i s případnými zvraty. Můžete prožít výjimečné situace. Opatrně postupujte v majetkových a finančních záležitostech. Vztahy oživte odstraněním zaběhlé rutiny a samozřejmosti.

 

8.2.2017
Ve středu nepropásněte šanci rozjet nebo vylepšit si svou profesní dráhu. Vnímejte pozorněji vše, co se kolem vás děje a nebojte se použít a využít jakoukoli maličkost ve svůj prospěch. Díky získané informaci můžete skvěle zabodovat a upozornit na sebe. Rozšiřte síť kontaktů, z nichž některé vám přinesou užitek hned a některé v budoucnu.

 

9.2.2017
Ve čtvrtek se rutinní činnosti vytrhnou z běžného rytmu. Bude docházet k náhlým událostem a zvratům. Je nutné kriticky zhodnotit každou situaci, zvážit všechny pro a proti a zaujmout další originální postup. Váš vnitřní hlas vám napoví, jak postupovat. Den nabádá k větší zodpovědnosti, spoluúčasti, spolupráci a nabídnutí pomoci potřebným.

 

10.2.2017
V pátek se zapalte pro nové osobní či pracovní aktivity, ale hlavně nespoléhejte na pomoc druhých. Najděte energii a způsob k překonání všech překážek, které si často vytváříte sami svými pochybnostmi, představou o dokonalosti… Neočekávejte, až vás někdo pochválí a bude uznávat, oceňte se sami. Podporujte své děti k různým zájmům, aby se nových věcí a životních situací nebáli.

 

11.2.2017
Sobota otevírá srdce k romantice a zamilování se. Do cesty se vám připlete někdo, kdo se k vám bude chovat mile a tím rozvibruje city a zamotá myšlenky. Může se jednat o člověka, kterého vidíte poprvé, ale i dosavadní partner, který vás překvapí a nebo někdo, koho znáte a o kom sníte. Experimentujte sami se sebou, výraznější oblečení, nový účes, líčení… Mějte ze sebe radost.

 

12.2.2017
Neděle je nesmírně houževnatá a někdy až neústupná. Na prvním místě bude stát práce či jakákoliv aktivita. I když vám některé věci či situace nebudou vyhovovat, zvyknete si a setrváte v nich. Pro velkou věc se dokážete i obětovat. V citech se snažte být upřímní a laskaví, nežádejte více, než sami dáváte. Nebuďte nároční k sobě ani k jiným.0 hlasů
Vaše hodnocení