Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Každý týden numeroložka Lenka Lippertová Suchardová vypracovává rozbor následujících dní pro čtenářky Krasna.cz.

NUMEROLOGIE pro tento týden: Ve středu si vyřeš trable ve vztazích, v pátek bacha na hádky

Numerologie
zdroj: Thinkstockphotos Numerologie
aktualizováno 22.01.2018, 14:36 | 22.01.2018, 14:36 | Krásná.cz

Každý týden numeroložka Lenka Lippertová Suchardová vypracovává rozbor následujících dní pro čtenářky Krasna.cz.

22.1.2018
Pondělí zviditelňuje oblasti, které se bojíte otevřít, vidět a řešit. Ovšem to je právě to, co vás blokuje a čím více to oddalujete, tím zesilujete svou přecitlivělost a pochybnosti o vás samotných a o to častěji pak utíkáte z reality do jiné činnosti, nebo nečinnosti. Dnešek dodává odvahu, abyste překonali svůj vlastní práh, porazili strašáka a vysvobodili tak svou duši z omezení.

 

23.1.2018
Úterý nabádá ke strategicky ekonomickému myšlení. Tímto způsobem pak dokážete organizačně sjednotit i rozporuplné záležitosti. Zajímejte se o banky, burzy či pojišťovnictví, využijte dobrých vyjednávacích schopností. Vhodná doba pro povýšení či zahraniční práci. Celý den je pod vysokým duševním napětím, dá se však zvládnout za pomoci jógy, meditace, dechových cvičení.

 

24.1.2018
Středa je hektický a velmi rozběhaný den. Zvládnete vyřídit vše, co víte, že ještě potřebujete do konce měsíce stihnout. Sami si rozvrhněte harmonogram celého dne, veďte si směr i čas a nenechávejte se zahltit nepodstatnými maličkostmi. Náhoda napomůže ke konečnému rozklíčování a pochopení problému v partnerském vztahu nebo ke konkrétní osobě.

 

25.1.2018
Ve čtvrtek nás čeká pracovně bohatý den, úspěchy v podnikání, finančních i právních transakcích. Rozhodujte o budoucnosti své i rodiny, máte na výběr více možnosti. Inteligentní nápady přijdou pod vlivem stresu. Vnímejte maličkosti a nepřehlédněte jejich význam. V osobním životě si připusťte city a slabosti, otevřete své srdce, nepodléhejte sebeklamům.

 

26.1.2018
V pátek je energie dne až příliš impulsivní a způsobuje emotivní chování, proto se raději vyhněte všem lidem, kteří by měli v plánu vést sporný, kritický či provokativní rozhovor. Nenechte se nikým a ničím vyvést z klidu. Dnešní den vám pomáhá k rychlejšímu spalování a hubnutí, které můžete podpořit červeným jídlem a pitím. Zvýšená sexuální energie aktivuje větší chuť k flirtování a nevěře.

 

27.1.2018
Sobota je velmi optimistický den, kdy vaši mysl obohatí naděje, že se dočkáte toho, co chcete. Potěšte oči i srdce estetikou, uměním, barvami, designem. Můžete vymalovat svá obydlí, nakoupit nový či starožitný nábytek, obrazy, dekorace, kytky. Neznámá místa i lidé vám poskytnou nevyčerpatelný zdroj nápadů.

28.1.2018
V neděli se vám uleví, protože se konečně zbavíte problému, který jste dlouhodobě odkládali. Možná zatoužíte po koupi nového auta, kola, lyží – něčeho, co se pohybuje. Své výdaje však mějte pod kontrolou tím, že si obhlédnete cenu výrobku na několika místech a tím ušetříte. Díky situaci, gestu nebo vyslovené větě zjistíte, jak moc si idealizujete svého partnera či jiného člověka a co vše si od něj necháte líbit.


 0 hlasů
Vaše hodnocení