Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »
reklama

Každý týden numeroložka Lenka Lippertová Suchardová vypracovává rozbor následujících dní pro čtenářky Krasna.cz.

NUMEROLOGIE pro tento týden: Víme, co tě v úterý rozpláče a proč budeš v pátek v šoku

Numerologie
zdroj: Thinkstockphotos Numerologie
aktualizováno 24.07.2017, 12:29 | 24.07.2017, 12:29 | Krásná.cz

Každý týden numeroložka Lenka Lippertová Suchardová vypracovává rozbor následujících dní pro čtenářky Krasna.cz.

24.7.2017
V pondělí zvládnete naplno pracovat, ale i přemýšlet o svém životě. Možná si přiznáte chybné kroky nebo ztrátu smyslu a radosti v práci či partnerství. Na jedné straně vás touha přinutí jednat, ale na druhé straně nebudete vědět jak. Důležitý a rozhodný krok však učiníte pouze tím, že si vůbec uvědomíte v čem konkrétně potřebujete změnu, výzvu, nové vzrušení.

 

25.7.2017
V úterý můžete přecitlivěle reagovat na všechno dění okolo sebe. Pocity, emoce a logika budou v napětí, což se projeví v roztříštěnosti, nervozitě, kritičnosti nebo sebepodceňování. Proto je pro vás více než jindy důležitá relaxace či meditační techniky. Ve vztazích, doma i v zaměstnání, se mohou objevit některé záležitosti, které odhalí a vyjasní určité skryté tendence, což následně změní váš postoj či směr.

 

26.7.2017
Ve středu se srdce otevře lásce, náklonnosti, objetí, vřelosti, což však přinese i pokušení. Během dne se setkáte se zvláštními událostmi a pocity, které mají za úkol nahlédnout do minulosti a zamyslet se nad svým dosavadním životem, co je jinak, než jste si vysnili. Projděte také své intimní vztahy, které ve vás zanechaly nepříjemnou stopu. S odstupem času a pochopením či humorem můžete dojít k odlehčenému pocitu.

 

27.7.2017
Čtvrtek se může jevit jako zádumčivé, únavné až tíživé. Je to proto, že mysl bude ponejvíce zaneprázdněna starostmi než radostmi. Nelekejte se sami sebe, možná nebudete chtít přijmout žádnou radu, pobývat mezi lidmi. Spíše se budete snažit izolovat, schoulit se sami do koutka a přemýšlet nebo nedělat nic a lenošit.

 

28.7.2017
V pátek zažijete takové situace, které příjemně naruší váš klid a zaběhnutý styl života. Na vše reagujte klidnou myslí s lehkostí a humorem. Z každého takového zážitku můžete nakonec vytěžit přínos pro budoucnost. Týkat se to může financí, kariéry, ale i pohledu na život a filozofii. Vše, co vás tíží, nakonec můžete pochopit z jiného úhlu pohledu.

 

29.7.2017
Sobota rozsvítí zelenou všemu, co započnete. Buďte jen opatrní, abyste přespříliš nepřecenili své schopnosti a možnosti a nakonec vám vše nepřerostlo přes hlavu. Vydáte-li se na cestu, potkáte osoby, které vám ochotně pomohou. Ve finančních záležitostech jednejte rychle a pohotově, mějte dostatek kreativity, představivosti a citu na lidi nebo slova. Dnes se daří pečení sladkých moučníků.

 

30.7.2017
Neděle vnáší do osobního, rodinného i pracovního života úlevu a harmonii. Máte-li za sebou nějaké zklamání, přichází možnosti opět začít věřit v sílu dobra, spravedlnosti, přátelství či lásky. Uvolněte se, nechejte se vést svou intuicí a otevřete svá dvířka nečekaným náhodám, která vám právě dnes přichází vstříc.0 hlasů
Vaše hodnocení