Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »
reklama

Každý týden numeroložka Lenka Lippertová Suchardová vypracovává rozbor následujících dní pro čtenářky Krasna.cz.

NUMEROLOGIE pro tento týden: Víme, kdy přijdou peníze a který den se do všeho pustit naplno

Numerologie
zdroj: Thinkstockphotos Numerologie
aktualizováno 15.05.2017, 10:42 | 15.05.2017, 10:42 | Krásná.cz

Každý týden numeroložka Lenka Lippertová Suchardová vypracovává rozbor následujících dní pro čtenářky Krasna.cz.

15.5.2017
V pondělí nebude práce vaší hlavní prioritou. S nadšením a investováním energie to jistě nebudete přehánět. Přesto dokážete své chyby, lenost či zasněnost zamaskovat či usmlouvat. Pocítíte touhu po vlastní nezávislosti, vymanit se ze zavedených pravidel. Svému tělu projevte více pozornosti a lásky. Hýčkejte se, prospějí vám minerální koupele a uvolňující masáže. Šetřete záda, kříž.

 

16.5.2017
V úterý intuitivně poznáte, čemu se právě věnovat – práci, vztahům nebo zdraví. Dobře víte, že čas jsou peníze, proto na každém kroku vyhlížíte nějakou práci a úzkostlivě hlídáte zazvonění telefonu. Peníze si vás však najdou samy. O příležitosti i o finance se postarají šťastné náhody. Tělu pomozte pohybem a vitamínovou bombou. Dnešní den přináší samovolné uzdravování a zregenerování sil.

 

17.5.2017
Ve středu se setkáte s takovými příležitostmi, o kterých jste ani nesnili. Konečně najdete uplatnění dle svých kvalit a potřeb. Ovoce vašeho snažení dozrálo a nastal čas sklizně. To vše vás citově dojme natolik, že snadněji otevřete druhým své srdce a zatoužíte po něžnostech i dotycích. Na poklesu energie a zdraví by se mohlo podepsat jen přílišné pedantství a přehnaná kritičnost.

 

18.5.2017
Ve čtvrtek dosáhnete významného bodu, ke kterému jste směřovali. Můžete dojít k závěru, že je čas najít si jiné zaměstnání, a to nejen z důvodu ohrožení vaší pozice. Při každém důležitém rozhodnutí zvažte všechna pro a proti. Vše dobře načasujte a každý svůj pracovní i finanční krok zvažte. Kariéra vítězí, city jsou až na druhém místě. Rodina by vám měla vyjít maximálně vstříc.

 

19.5.2017
V pátek se do všeho pustíte s neskutečnou vervou a odhodláním. Dařit se bude všem, kteří cílevědomě přemýšlí. Přichází nové možnosti, kontakty i obchody. Překvapí vás náhlé a nečekané příjmy i výdaje, proto myslete na budoucnost, kdy bude potřeba použít skryté zásoby. Rozruch vás čeká i ve vztazích. Možná se objeví bývalí partneři nebo nová vášeň a pokušení.

 

20.5.2017
V sobotu na váš čeká práce a zvýšený výdej energie. Proto se cíleně zaměřte na konkrétní činnosti, které dovedete až do konce. Udělejte si pořádek ve všech účtech a současně se podívejte, jestli vám někde peníze neutíkají. Pocítíte-li více únavy zjistěte, co je toho příčinou. Bolesti, ztuhlost krku nebo chronické neduhy mohou být z dlouhodobě neřešených pracovních či partnerských problémů.

 

21.5.2017
V neděli nepřeceňujte své síly ani schopnosti. Náročný den, vše se bude vyvíjet jinak, než byl váš původní plán. Můžete přijít k nějakým ztrátám, ať už způsobeným vaším vlastním přičiněním nebo okolím. Není vyloučené, že se s někým rozloučíte. Vzápětí však někoho nového potkáte. Fyzické tělo je dnes křehčí, může dojít k úrazu kostí, kloubů a zvláště citlivá jsou záda, pozor na zvedání těžkých věcí.0 hlasů
Vaše hodnocení